اخبار سیاسی

شرایط متقاضیان طرح جهش مسکن تغییر کرد ، خبری خوش برای مردان مجرد

به گزارش خبرنگاران، محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: با تصویب هیات دولت دو گروه دیگر شامل مردان مجرد بالای 45 سال و بیماران خاص مجرد به گروه های مجاز برای ثبت نام در طرح جهش فراوری و تامین مسکن افزوده شدند. بر این اساس، در حال حاضر پنج...

12 دی 1400

نخستین استاندارد شرکتی ساخت محصولات غیر اصلی در منطقه ها نفتخیز جنوب تدوین شد

خبرگزاری خبرنگاران-رئیس اداره مهندسی استانداردهای شرکت ملی منطقه ها نفتخیز جنوب از تدوین استاندارد ساخت محصولات غیر اصلی- ماشین آلات فرآیندی برای نخستین بار از سوی این شرکت اطلاع داد.

11 دی 1400

تور اروپا: کارشناس غربی: بزرگترین بحران اخلاقی اتحادیه اروپا در مرزهای لهستان رخ می دهد

کارشناس برجسته مهاجرت که از او به عنوان معمار توافق ترکیه و اتحادیه اروپا درباره پناهجویان یاد می گردد تاکید نمود که بزرگترین بحران اخلاقی اتحادیه اروپا در مرزهای لهستان به نمایش گذاشته شده که در آن اروپا همه اصول خود را نادیده می گیرد.

26 آذر 1400

سریال آقازاده؛ درگیر کلیشه های سیاسی و صداوسیمایی

موسسه سینمایی اوج که فراوریات فرهنگی خاص خود را دارد این روزها برای جا نماندن از قطار سریال هایی که در نمایش خانگی پخش می شوند، فراوری سریال آقازاده را در دست دارد.

15 آذر 1400

شیائومی بیش از 240 میلیون گوشی ردمی نوت در سراسر دنیا فروخته است

شیائومی روز گذشته و در جریان رویداد مربوط به رونمایی از گوشی های سری ردمی نوت 11 در رابطه با تعداد گوشی های فروخته شده این شرکت در سراسر دنیا و بعلاوه تعداد فروشگاه های این شرکت صحبت کرد.

13 آذر 1400

مرگ 224 بیمار کرونایی دیگر در ترکیه

خبرگزاری خبرنگاران- وزیر بهداشت ترکیه اعلام نمود طی 24 ساعت گذشته 224 بیمار کرونایی دیگر در این کشور جان خود را از دست دادند.

10 آذر 1400

از نکوداشت فرشته طائرپور تا اعطای جایزه بزرگ بخش بین الملل

تهران (پانا) - سی وهشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران امروز یکشنبه 2 آبان ماه با معرفی برگزیدگان بخش های مختلف در کتابخانه جندی شاپور پردیس سینمایی ایران مال به کار خود انتها می دهد.

29 آبان 1400

مهمترین حمایت دولت ازبازار سرمایه از نظر وزیر اقتصاد

به گزارش خبرنگاران، سید احسان خاندوزی، وزیر امور مالی و دارایی در یادداشتی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: شورای عالی بورس توسعه نهادها، برطرف انحصار، بهره گیری از ابزار های نو، تقویت بازار اولیه، مقابله با قیمت گذاری دستوری و جلوگیری از دخالت...

9 آبان 1400

هیات رئیسه کمیسیون طرح حمایت از کاربران امروز معین می گردد

نخستین جلسه کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی ظهر امروز با حضور نائب رئیس مجلس برگزار می گردد.

5 آبان 1400

تور ارمنستان: مشارکت ایران در بازسازی جاده ارمنستان و دور زدن آذربایجان

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور برای بازدید از جاده تاتو در ارمنستان به اسم راستا جایگزین کامیون های ترانزیت ایرانی، امروز به ایروان می رود.

20 مهر 1400

نشست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار گردید، برگزاری مزایده برای انتخاب کارگزار در روزهای آینده

اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفتند مزایده برای انتخاب کارگزار نو باشگاه، طی روزهای آینده برگزار گردد.

17 مهر 1400

ایجاد فن بازار تخصصی صنعت پتروشیمی، پیش گامی یکصد شرکت دانش بنیان برای برطرف نیازهای این صنعت

در یک همکاری و تفاهم 2 جانبه، فن بازار تخصصی پتروشیمی در کشور ایجاد می گردد. این کار با هدف یاری به تسهیل فرآیندها و قراردادها در این صنعت انجام شد.

17 مهر 1400

تورهای چین: چین فهرستی از 100 مداخله آمریکا در هنگ کنگ تهیه کرد

چین امروز (آدینه) فهرستی شامل بیش از 100 مورد مداخله آمریکا در امور داخلی هنگ کنگ را از جمله حمایت بایدن از یک روزنامه حامی دموکراسی در این دولتشهر تهیه نموده است.

11 مهر 1400

قهرمان جهانی که کارگری می کند، گلایه از وعده های ناتمام مسئولان

به گزارش خبرنگاران، اکبر سبحانی دارنده بازوبند قهرمانی و کشتی پهلوانی در استان اردبیل با گذشت سال ها از قهرمانی به دلیل بیکاری و عدم توجه مسئولان مجبور است برای کسب روزی حلال به کارگری روی آورده تا رزق و روزی خود را به دست آورد.

9 مهر 1400

توسعه نرم افزار طراحی یکپارچه شبکه بهینه ریلی کشور برای نخستین بار در دانشگاه صنعتی اصفهان

مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از توسعه نرم افزار طراحی یکپارچه شبکه بهینه ریلی کشور برای نخستین بار با موضوع تیم پژوهشی دانشکده مهندسی حمل ونقل دانشگاه صنعتی اصفهان اطلاع داد.

3 مهر 1400

پنج مرکز داخل کشور مجوز تولید اضطراری واکسن کرونا را دریافت کرده اند

تهران (پانا) - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به مراکز تولید واکسن کرونا در کشور گفت هم اکنون پنج مرکز داخلی مجوز تولید اضطراری این واکسن را دریافت کرده اند.

20 شهریور 1400

برگزاری سمیناری با موضوع نقش بانوان با هدف حل مسائل زنان کم برخوردار

این سمینار که با هدف انتقال مسائل بانوان محروم به مسئولین برگزار می گردد با کوشش قرارگاه اجتماعی بانوان بنیاد احسان تشکیل شده است.

19 شهریور 1400

وزیر صمت با بذرپاش ملاقات کرد

سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت با مهرداد بذرپاش رئیس دیوان محاسبات ملاقات کرد.

18 شهریور 1400

نیروی متخصص ایرانی آماده حضور در بخش های مالی کرواسی است

سفیر کشورمان در زاگرب امروز چهارشنبه با قائم مقام وزیر کار کرواسی و مدیران بخش بین الملل این وزارتخانه ملاقات و مصاحبه کرد.

20 مرداد 1400

تداوم خرابکاری ها در شبکه برق عراق؛ سقوط سه دکل برق دیگر

یک مقام مسئول دولتی در استان صلاح الدین عراق از تداوم خرابکاری ها در شبکه توزیع برق و سقوط سه برج انتقال برق میان بغداد و استانهای شمالی اطلاع داد.

19 مرداد 1400
تعداد: (317)