اخبار سیاسی

لاوروف: آمریکا حرف خود درباره بازگشت به برجام را عملی کند

وزیر امور خارجه روسیه در آستانه سفر به چین، با انتقاد شدید از برخورد غیرسازنده آمریکا با برجام، تأکید کرد: مسکو از ایجاد ائتلاف گسترده کشورهای مخالف تحریم های یک جانبه، حمایت کرده و ایجاد محدودیت های یکجانبه را ابزاری غیرقانونی می داند.

20 فروردین 1400

اخبار دروغ شبکه های اجتماعی در خصوص واکسن کرونا کار 12 نفر است

به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، شبکه های اجتماعی آمریکایی و در رأس آنها فیس بوک مدعی هستند مقابله با دروغ پراکنی در خصوص واکسن های کرونا در شبکه های اجتماعی کار ساده ای نیست و اخبار و اطلاعات زیادی در این زمینه توسط اشخاص مختلف تهیه می گردد که نمی...

20 فروردین 1400

از سه ماه آینده برای بحث درباره چگونگی بازگشت آمریکا به برجام استفاده می کنیم خبرنگاران

وزیر امور خارجه آلمان در اظهاراتی از جمهوری اسلامی ایران خواسته پیشنهاد برقراری دیپلماسی از سوی غرب از جمله آمریکا را به منظور احیای برجام بپذیرد.

18 فروردین 1400

بایدن از تاریخ درس بگیرد ، با ملت مقتدر ایران با قدرت منطق باید سخن گفت، نه زور

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل گفت: بایدن از تاریخ درس بگیرد. با ملت عظیم و مقتدر ایران با قدرت منطق باید سخن گفت و نه با منطق زور.

16 فروردین 1400

ظریف: سرمای کرونا و سرمای تحریم در آستانه زوال است

محمد جواد ظریف اظهار کرد: سرمای کرونا، سرمای بیداد و سرمای تحریم در آستانه زوال است.

15 فروردین 1400

طرابلس ناآرام است، رد پای حریری و جریان ریفی مشهود است

خبرنگاران - گروه بین الملل: اوضاع طرابلس در شمال لبنان چند روزی است که آشفته است و این در اعتراض به تصمیم دولت این کشور مبنی بر تمدید تعطیلی عمومی تا هشتم فوریه آینده است.

14 فروردین 1400

سفیر سوریه خبر انتقال بشار اسد به روسیه را تکذیب کرد

خبرگزاری خبرنگاران- ریاض حداد، سفیر سوریه در مسکو اخبار منتشر شده در بعضی رسانه ها مبنی بر انتقال بشار اسد رئیس جمهور سوریه به روسیه برای مداوا به علت کرونا را تکذیب کرد.

14 فروردین 1400

پیشروی مبارزان یمنی در مارب، درگیری ها میان شبه نظامیان منصور هادی و رزمندگان انصارالله

خبرگزاری خبرنگاران- در ادامه پیشروی های مبارزان یمنی، ارتش و کمیته های مردمی یمن به هشت کیلومتری منطقه العمرانیه رسیدند.

13 فروردین 1400

جانسون: آمریکا کاملا به عنوان رهبر دنیا آزاد بازگشته است

نخست وزیر انگلیس در کنفرانس امنیتی مونیخ از جو بایدن بابت بازگرداندن ایالات متحده به عنوان رهبر دنیا آزاد تقدیر و از دونالد ترامپ با بیان اینکه ما اکنون در حال پشت سر گذاشتن شرایط سخت هستیم انتقاد کرد.

12 فروردین 1400

قانون انتخابات ریاست جمهوری 1400 خبرنگاران

با نزدیک شدن به روز های پایانی سال و ورود به سال 1400، رقابت های انتخاباتی برای تصدی پست ریاست جمهوری در حال شکل گیری است.

6 فروردین 1400

زاکانی: غربی ها نجنبند ایران با پروتکل الحاقی خداحافظی می کند

علیرضا زاکانی، نماینده قم در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی یکشنبه با تشکر از ملت ایران به دلیل حضور در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: سفر ریاست مجلس به روسیه و تقدیم پیام رهبری و همچنین سفر رییس دستگاه قضا به عراق حاوی این نکته است که همه دنیا غرب نیست و همه غرب...

6 فروردین 1400

خبرنگاران واکسنی که مُمد حیات است

سنندج ‑ خبرنگاران ‑ تجربه تلخی بود، هنوز هم وقتی به یاد سه ماه قبل می افتم قفسه سینه ام سنگین می گردد و در دلم می گویم، کاش هیچ کس گرفتار این بیماری نگردد، حالا واکسنی از راه رسیده است که مُمد حیات است.

6 فروردین 1400

یارانه یاری معیشتی کرونا فردا شب واریز می گردد

سومین مرحله یارانه حمایت معیشتی ویژه اقشار کم درآمد بر اساس لیست افراد مشمول اعلام شده توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ساعت 24:00 روز چهارشنبه مورخ 1399/11/29 به حساب ذینفعان واریز و قابل برداشت خواهد بود.

2 فروردین 1400

سازمان ملل: طالبان روابط نزدیکی با القاعده دارد

رئیس هیات نظارت بر طالبان در سازمان ملل در گزارشی از ادامه روابط نزدیک طالبان افغانستان با شبکه القاعده، به رغم قول آن به آمریکا برای توقف همکاری با گروه های تروریست اطلاع داد.

26 اسفند 1399

فرایند تجویز سمعک حق انحصاری متخصصین شنوایی شناسی است

دبیر بورد شنوایی شناسی کشور، بر حق انحصاری متخصصین شنوایی شناسی کشور برای تجویز سمعک تاکید کرد.

17 اسفند 1399

شریعتمداری قول داده تهاتر بدهی هپکو از منابع وزارت کار و تعاون تامین شود

استاندار مرکزی در توییتی اعلام کرد که وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی قول داده بدهی های هپکو از منابع مالی در اختیار این وزارتخانه تأمین شود.

15 اسفند 1399

سودان جنوبی از سرویس امنیتی برای ساکت کردن منتقدان استفاده می نماید

خبرگزاری خبرنگاران- عفو بین الملل امروز (سه شنبه) خاطرنشان کرد، سرویس امنیت ملی سودان جنوبی از اختیاراتش برای ایجاد رعب و وحشت در میان روزنامه نگاران، فعالان و منتقدان استفاده می نماید و همین امر فضایی از ترس را ایجاد نموده است.

12 اسفند 1399

تغییرات ساختاری امنیت ملی آمریکا برای اولویت دادن به چین

رسانه های آمریکایی گزارش دادند، تغییراتی در ساختار کارکنان امنیت ملی آمریکا ایجاد شده است تا تمرکز و اولویت اصلی واشنگتن از خاورمیانه به شرق آسیا منتقل گردد.

12 اسفند 1399

برگزاری جلسات مشترک پزشکی ایران و چین برای رسیدن به دستاورد های پزشکی

معاون بین الملل حزب موتلفه اسلامی پیشنهاد کرد که حزب موتلفه اسلامی ایران و حزب کمونیست چین جلسات مشترک پزشکی را به صورت ماهانه برای رسیدن به دستاورد های علمی و پزشکی برگزار نمایند.

11 اسفند 1399

علم الهدی: به دنبال تربیت پژوهشگران متخصص در امور قوه قضاییه هستیم، دکتر محسنی: بودجه های پژوهشی در بعضی مراکز اجرایی به صورت موردی هزینه می گردد

رئیس پژوهشگاه قوه قضاییه با بیان اینکه در یکسال اخیر، سنگ بنای تربیت پژوهشگران ویژه قوه قضاییه در پژوهشگاه گذاشته شده است گفت: به دنبال تربیت پژوهشگران متخصص در امور قوه قضاییه هستیم.

10 اسفند 1399
تعداد: (247)