اخبار مجلس

عنابستانی: اعتراض روی چشم نظام جای دارد ، درخواست از رئیس جمهوری

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت هر چه سریعتر لایحه ساماندهی تجمعات و اعتراضات را به مجلس ارائه کند تا نشان دهد اعتراض بر روی چشم نظام جای داشته و این اغتشاش است که مورد قبول نیست.

17 مهر 1401

نماینده مجلس: اهواز یک ماه است فرماندار ندارد

نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: اهواز یک ماه است که فرماندار ندارد و سرپرستی هم برای آن در این یک ماه معین نشده است.

24 مرداد 1401

بورس به پای گاز می سوزد!

سازمان برنامه و بودجه درحالی از اجرای مصوبات ستاد مالی دولت درمورد بورس خبر داده است که این موضوع از ابتدا بر همگان معین بود و مسئله ای که در این زمینه وجود داشت و همچنان پابرجاست این بود که برای قیمت گاز، سقفی معین نشده است!

7 خرداد 1401

هیات رئیسه کمیسیون طرح حمایت از کاربران امروز معین می گردد

نخستین جلسه کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی ظهر امروز با حضور نائب رئیس مجلس برگزار می گردد.

5 آبان 1400

نشست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار گردید، برگزاری مزایده برای انتخاب کارگزار در روزهای آینده

اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفتند مزایده برای انتخاب کارگزار نو باشگاه، طی روزهای آینده برگزار گردد.

17 مهر 1400

تورهای چین: چین فهرستی از 100 مداخله آمریکا در هنگ کنگ تهیه کرد

چین امروز (آدینه) فهرستی شامل بیش از 100 مورد مداخله آمریکا در امور داخلی هنگ کنگ را از جمله حمایت بایدن از یک روزنامه حامی دموکراسی در این دولتشهر تهیه نموده است.

11 مهر 1400

پیگیری اجرای دستور رئیس جمهور در ستاد ملی مدیریت کرونا

تهران (پانا) - قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در مکاتبه با 8 عضو دولت، خواستار اجرایی شدن بند ب بیانات رئیس جمهور در آخرین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص حمایت از اصناف، استمرار تامین اقلام و خدمات مورد نیاز مردم، شد.

6 مرداد 1400

ارسال سه لایحه دولت به مجلس

خبرنگاران : معاون پارلمانی رئیس جمهور از تقدیم سه لایحه از سوی دولت برای تصویب به مجلس شورای اسلامی اطلاع داد.

20 تیر 1400

خبر جدید درباره طرح مالیات بر عایدی سرمایه

خبرنگاران : جزئیات طرح مالیات بر عایدی سرمایه و اهداف اجرای این طرح در برنامه گفت و گوی ویژه خبری امشب آنالیز شد.

12 تیر 1400

ایجاد خانه مهارت آموزی کودک و موزه مهارت در سمنان

اقدامات حمایتی شهرداری سمنان در راستای توسعه و ترویج آموزش های مهارتی به وسیله ایجاد خانه و موزه مهارت در شهر سمنان مورد آنالیز نهاده شد.

25 اردیبهشت 1400

پول متناسب سازی حقوق بازنشستگان، آماده است، رتبه بندی فرهنگیان از ابتدای سال جاری محاسبه می گردد

آنطور که رئیس سازمان برنامه و بودجه می گوید، نگرانی بابت متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشگری، کشوری و تامین اجتماعی در امسال وجود ندارد و منابع لازم برای آن پیش بینی شده است؛ به همین دلیل نیز قرار است به زودی لایحه ای در رابطه با دائمی شدن متناسب سازی حقوق...

9 اردیبهشت 1400

احداث 5 هزار واحد مسکونی در دستور کار سازمان نوسازی

تهران (پانا) - معاون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت که احداث 5 هزار واحد مسکونی در دستور کار سازمان نوسازی قرار گرفته است.

6 اردیبهشت 1400

بانک ها در افزایش تورم چه نقشی داشتند؟

به گزارش خبرنگاران، سال 92 حسن روحانی، رئیس جمهور، در متن سخنرانی اش هنگام تقدیم لایحه بودجه 1393 کل کشور به مجلس رشد بالای نقدینگی را عامل اصلی بروز تورم بالا در اقتصاد کشور خواند.

23 فروردین 1400

بایدن از تاریخ درس بگیرد ، با ملت مقتدر ایران با قدرت منطق باید سخن گفت، نه زور

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل گفت: بایدن از تاریخ درس بگیرد. با ملت عظیم و مقتدر ایران با قدرت منطق باید سخن گفت و نه با منطق زور.

16 فروردین 1400

زاکانی: غربی ها نجنبند ایران با پروتکل الحاقی خداحافظی می کند

علیرضا زاکانی، نماینده قم در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی یکشنبه با تشکر از ملت ایران به دلیل حضور در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: سفر ریاست مجلس به روسیه و تقدیم پیام رهبری و همچنین سفر رییس دستگاه قضا به عراق حاوی این نکته است که همه دنیا غرب نیست و همه غرب...

6 فروردین 1400

یارانه یاری معیشتی کرونا فردا شب واریز می گردد

سومین مرحله یارانه حمایت معیشتی ویژه اقشار کم درآمد بر اساس لیست افراد مشمول اعلام شده توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ساعت 24:00 روز چهارشنبه مورخ 1399/11/29 به حساب ذینفعان واریز و قابل برداشت خواهد بود.

2 فروردین 1400

سودان جنوبی از سرویس امنیتی برای ساکت کردن منتقدان استفاده می نماید

خبرگزاری خبرنگاران- عفو بین الملل امروز (سه شنبه) خاطرنشان کرد، سرویس امنیت ملی سودان جنوبی از اختیاراتش برای ایجاد رعب و وحشت در میان روزنامه نگاران، فعالان و منتقدان استفاده می نماید و همین امر فضایی از ترس را ایجاد نموده است.

12 اسفند 1399

واریز یارانه کرونا تا ساعاتی دیگر

به گزارش خبرنگاران، دومین مرحله یارانه حمایت معیشتی کرونا که مربوط به دی ماه است ساعت 24 امروز شنبه 27 آذر به حساب سرپرستان خانوار واریز می گردد.

28 بهمن 1399

عراق گذرگاه شلمچه را به روی مسافران بست

تهران (پانا) - عراق در جهت اجرای اقدام های پیشگیرانه اخیرو مقابله با شیوع ویروس کرونای انگلیسی، از بسته شدن گذرگاه شلمچه به روی مسافران گفت .

14 بهمن 1399

سازمان سنجش حذف کامل سهمیه بومی گزینی کنکور را ارائه داد

معاون فنی و آماری سازمان سنجش با اشاره به لایحه توزیع عادلانه فرصت ها گفت: پیشنهاد ما حذف کامل سهمیه بومی گزینی دانشگاه ها با نظر به اجرای کامل لایحه مذکور است.

9 بهمن 1399
تعداد: (52)