اخبار مجلس

گزارش وزیر اقتصاد در دستور کار جلسه علنی امروز مجلس

جلسه علنی امروز (یکشنبه 18 خرداد) مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد.

16 مرداد 1399

لایحه حذف صفرها را به مجلس برگردانید

جمعی از منتخبین مجلس یازدهم در نامه ای به شورای نگهبان خواهان عودت لایحه حذف صفرها به مجلس شورای اسلامی شدند تا با دقت بیشتری نسبت به برطرف ابهام لایحه و تصویب آن اقدام گردد.

10 مرداد 1399

تصویب اعطای مجوز اقامت 5 ساله به سرمایه گذاران خارجی

بابک دین پرست معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منطقه ای وزارت کشور از فراهم شدن زمینه های اجرای مصوبه صدور مجوز اقامت پنج ساله به اتباع خارجی سرمایه گذار و سپرده گذار در کشور به دستور وزیر کشور اطلاع داد.

19 تیر 1399

بازگشایی مساجد در 132 شهرستان و برگزاری نمازجمعه، احتمال بازشدن مدارس مناطق سفید در 27 اردیبهشت

رییس جمهور خاطرنشان کرد که با همکاری مردم و کوشش بخش درمان کشور به نقطه مطلوب نسبی در خصوص کنترل بیماری کرونا رسیده ایم.

10 تیر 1399

کروناویروس کدام مشاغل را رونق بخشیده است؟

هر چند اقتصاد و فراوری ناخالص ملی بسیاری از اعضای جامعه ملل از همه گیری دنیای ویروس کووید 19 آسیب جدی دیده است. اما خانه نشینی 2 میلیارد و 600 میلیون نفر در دنیا موجب رشد خیره کننده مشاغل مختلفی از جمله صنایع مبتنی بر وب آشپزی، بدنسازی و مدیتیشن...

10 خرداد 1399

500 واحد مسکونی برای معلولان خراسان جنوبی درحال اجرا است

خبرنگاران: مدیرعامل مسکن معلولان بهزیستی خراسان جنوبی گفت: تا به امروز تعداد 254 واحد مسکونی از مجموع واحدهای مسکن به بهره برداری رسیده و تعداد 500 واحد دیگر نیز در حال انجام است.

13 اردیبهشت 1399

تاثیر شیوع ویروس کرونا بر صنعت گردشگری، آمادگی هتل ها برای پشتیبانی از بیمارستان ها

خبرنگاران/گیلان معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی گیلان با بیان اینکه اتفاقاتی نظیر کرونا یا سونامی ها، آسیب های بسیار جدی بر پیکره گردشگری و اقتصادی وارد می کنند، گفت: آمادگی لازم در استان وجود دارد تا از ظرفیت هتل ها برای پشتیبانی از بیمارستان ها...

5 اردیبهشت 1399

بانک سرمایه محکوم به پرداخت 20 هزار یورو به ژیگادوو شد

با تصمیم کمیته انضباطی فدراسیون والیبال مؤسسه در حال تصفیه باشگاه بانک سرمایه به پرداخت 20 هزار یورو به بازیکن لهستانی محکوم شد.

30 فروردین 1399

بازارچه مرزی سه راهی باینگان راه اندازی می گردد

به گزارش خبرنگاران، مجتبی نیک کردار پیش از ظهر امروز سه شنبه در جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی کرمانشاه، از راه اندازی بازارچه مرزی در سه راهی باینگان از توابع شهرستان پاوه اطلاع داد و گفت: احداث این بازارچه در جذب گردشگر به این منطقه طی ایام مختلف...

23 اسفند 1398

عمر مفید ساختمان در ایران 30 و در اروپا 100 سال است، سنت بی توجهی به استحکام ساختمان

خبرنگاران : عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: عمر مفید ساختمان در ایران به طور متوسط 30 و در کشورهای اروپایی 100 سال است در حالی که بی توجهی به چنین موضوعاتی خلاف آموزه های دینی است.

17 اسفند 1398

لایحه نظارت برمسافرت های خارجی کارکنان دولت اعلام وصول شد

لایحه اصلاح قانون نظارت بر مسافرت های خارجی کارکنان دولت اعلام وصول شد.

4 اسفند 1398

نوبخت وارد بیرجند شد

خبرنگاران/خراسان جنوبی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و رئیس کمیته امداد کشور با استقبال مسوولان وارد بیرجند شد.

27 بهمن 1398

فلج شدن سیستم حمل و نقل عمومی فرانسه به دلیل ادامه اعتصابات

به دلیل ادامه اعتصاب در بخش حمل و نقل فرانسه، روز دوشنبه شش خط از خطوط متروی پاریس به مردم خدمات رسانی نخواهند کرد.

21 بهمن 1398

انتقاد ناصری به حضور روحانی درتشییع خواهرش ، کار از دست روحانی در رفته؛ توانایی مصاحبه با رئیس مجلس را هم ندارد

عبدالله ناصری گفت : کشور روزهای دشواری را پشت سر می گذارد و آقای رئیس جمهور هنوز شرایط را درک نکرده است. معلوم است آقای روحانی حتی توانایی گفت وگو با رئیس مجلس را هم ندارد و این برای کسی که در مقام نفر اول اجرایی کشور به فعالیت می پردازد خیلی بد است.

19 بهمن 1398

تکمیل راه آهن تا خسروی 1700 میلیارد تومان اعتبار می خواهد

خبرنگاران/کرمانشاه استاندار کرمانشاه اعتبار مورد احتیاج برای تکمیل راه آهن کرمانشاه تا خسروی را حدود 1700 میلیارد تومان برآورد کرد و گفت: تقاضا داریم کنسرسیومی از بانک ها برای تامین این بودجه پای کار بیایند.

6 بهمن 1398

تخصیص ارز 4200 تومانی برای واردات دارو در سال 99 ادامه دارد

محمد حسین قربانی از تخصیص ارز 4 هزار و 200 تومانی برای واردات اقلام دارویی، مواد اولیه و تجهیزات پزشکی در سال 99 اطلاع داد.

5 بهمن 1398