سلامتی و پزشکی

فوت خبرنگار همدانی بر اثر ابتلا به کرونا

مدیرعامل خانه مطبوعات استان همدان از فوت خبرنگار همدانی بر اثر ابتلا به بیماری کرونا اطلاع داد.

29 شهریور 1399

باید با ایجاد کنسرسیوم های صادراتی از تولیدکنندگان حمایت شود

رئیس اتاق تبریز با اشاره به تلاش های دولت و مسئولان ارشد استانی و بخش سلامت که در مهار شیوع کرونا، گفت: با همراهی و همکاری تمام بخش های دولتی و بخش خصوصی مسائل و مسائل استان آذربایجان شرقی در بخش های مختلف برطرف و امکان توسعه استان مهیا شود.

27 شهریور 1399

خبرنگاران 383 وسیله بهداشتی و توانبخشی به معلولان دلیجان تحویل شد

خمین - خبرنگاران- رئیس بهزیستی دلیجان گفت: 383 وسیله شامل 310 مورد وسایل بهداشتی و 73 مورد وسایل یاری پزشکی و توانبخشی نظیر سمعک، ویلچر، عصا و تشک مواج پارسال به معلولان بهزیستی دلیجان تحویل شد.

25 شهریور 1399

دگزامتازون در مراحل اول کرونا کارایی دارد؟!

بر اساس یافته های این تحقیق، دگزامتازون نباید برای بیماران کرونایی در ابتدای مراحل درمان تجویز گردد، موضوعی که منطقی به نظر می رسد، زیرا استروئید ها تنها برای مقابله با واکشن های سیستم ایمنی کارایی دارند.

21 شهریور 1399

دبیرکل ناتو: نباید اجازه داد نسل کشی سربرنیتسا تکرار گردد

به گزارش خبرنگاران، دبیرکل ناتو در بیست و پنجمین سالگرد نسل کشی سربرنیتسا تأکید کرد که نباید اجازه داد این کشتار دوباره تکرار گردد.

20 شهریور 1399

تمرین اختصاصی چهار بازیکن پرسپولیس، سورپرایز بیرانوند ناکام ماند

آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس قبل از بازی با ماشین سازی بدون حضور چهار بازیکن در تمرینات تاکتیکی برگزار گردید.

17 شهریور 1399

راه های افزایش اعتماد به نفس در مصاحبه استخدامی

پیدا کردن شغل آنقدر سخت شده که مصاحبه استخدامی برای هر کس می تواند دلهره آور باشد. این استرس اگر در حد معقول باشد به نفع افراد تمام می گردد اما اغلب اوقات به حدی می رسد که ورق برگشته و مصاحبه به یک شکست تمام عیار بدل می گردد. اگر تصور حضور در مصاحبه استخدامی...

16 شهریور 1399

آمار کرونا در روسیه از مرز 700 هزار نفر گذشت

ستاد مقابله با کرونا در روسیه گفت: شمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در روسیه به 700 هزار و 792 نفر رسیده است.

15 شهریور 1399

دوره های مشترک تحصیلی در کرونا با توقف آشکاری رو به رو شده است

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پنجمین اجلاس رؤسای دانشگاه های برتر ایران و روسیه گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا دوره های مشترک تحصیلی با توقف آشکاری رو به رو شد اکنون احتیاج به کوشش برای بازگشت به حالت عادی وجود دارد.

14 شهریور 1399

حسین نوری همچنان به یاری دستگاه تنفس می نماید

به گزارش خبرنگاران، حسین نوری دارنده مدال برنز رقابتهای جهانی کشتی فرنگی که چند روزی است در بیمارستان مسیح دانشوری بستری شده، همچنان در بخش مراقبت های ویژه است و فرایند درمان خود را زیر نظر پزشکان ادامه می دهد.

14 شهریور 1399

خبرنگاران ارایه خدمات به افراد بدون ماسک در ادارات قزوین ممنوع شد

قزوین - خبرنگاران - جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در قزوین با اشاره به انجام بازرسی سرزده از ادارات، بانک ها و واحدهای تولیدی استان به منظور آنالیز استفاده از ماسک، گفت: ورود ارباب رجوع بدون ماسک و ارایه خدمات به این افراد در ادارات و بانک...

13 شهریور 1399

جوانسازی پوست صورت با سنجد

باشگاه خبرنگاران/ سنجد یکی از میوه های بسیار مفید و دارای طبع خشک و سرد است که برای درمان بیماری های گوناگون تاثیر زیادی دارد. درخت سنجد به 3 نوع تقسیم بندی می شود که دو نوع آن مانند هلاگنوس و هیپوفار در ایران موجود است.

12 شهریور 1399

چهره ها در شبکه های اجتماعی؛ تیپ ماسکی!

خبرنگاران: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره ها نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با مردم انتخاب نموده اند و با داشتن صفحه در شبکه های اجتماعی قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با...

10 شهریور 1399

خبرنگاران 5 راهکار برای 6 چالش سال پایانی دولت روحانی

تهران- خبرنگاران- عمر دولت روحانی تا یکسال دیگر به سرانجام می رسد؛ اما نزدیک شدن به ماه های سرانجامی فعالیت کابینه دولت دوازدهم با چالش های متعددی روبه رو است که مهم ترین آن در مقطع فعلی نظام تولید، تحریم و شیوع ویروس کرونا است؛ البته موارد دیگری هم وجود...

8 شهریور 1399

روایت تکان دهنده شاهدان عینی از فاجعه کلینیک سینا

یک روز بعد از انفجار مهیب در کلینیک سینا اطهر در تهران، چهار نفر از مسئولان این کلینیک و یک پزشک که در صحنه حضور داشتند، بازداشت و سپس با وثیقه آزاد شدند و تحقیقات برای روشن شدن جزئیات دقیق حادثه که به مرگ 19 نفر منجر شد، آغاز شده است.

7 شهریور 1399

گام عظیم چین در فراوری واکسن کرونا

یک شرکت چینی پیروز شد مجوز انجام آزمایشات بالینی یک واکسن برای درمان ویروس کرونا را دریافت کند.

2 شهریور 1399

افزایش ساعت ارائه خدمات در کتابخانه ملی ایران

ساعت ارائه خدمات در کتابخانه ملی ایران از روز شنبه 7 تیرماه افزایش می یابد.

1 شهریور 1399

عواملی که به شنوایی تان آسیب می زنند

باشگاه خبرنگاران/ گوش انسان شامل سه بخش گوش داخلی، گوش میانی و گوش خارجی است، اگر به هر یک از ساختار های گوش داخلی آسیب وارد گردد، می تواند منجر به ناشنوایی فرد گردد.

29 مرداد 1399

لاری: مردم در محیط های 2 یا چند نفره از ماسک استفاده نمایند

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه یافته های علمی تایید می نماید که ماسک بیشترین پیشگیری را در جلوگیری از ابتلا به کرونا دارد، تأکید کرد: افراد در هر محیط 2 یا چند نفره از ماسک استفاده نمایند.

29 مرداد 1399

خبرنگاران درهای بی نظیرترین باغ گیاهان دارویی خاورمیانه به روی گردشگران گشوده شد

همدان- خبرنگاران- باغ گیاهان دارویی همدان که از آن به عنوان بی نظیرترین باغ گیاهان دارویی خاورمیانه یاد می گردد با داشتن ظرفیت های مختلف، درهایش را به روی گردشگران و علاقه مندان به طبیعت گگردده است.

28 مرداد 1399
تعداد: (151)