گفتگوی ویدئو کنفرانسی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران و روسیه

به گزارش ساری فان، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران و ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه به صورت ویدئو کنفرانسی به مصاحبه و گفتگو پرداختند.

گفتگوی ویدئو کنفرانسی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران و روسیه

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان و خانم ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه عصر امروز در یک مصاحبهی ویدئو کنفرانسی راه های گسترش همکاری های دو کشور در حوزه های رسانه ای و مقابله با فضا سازی های غیر واقعی کشور های غربی را مورد بحث و آنالیز قرار دادند.

در این مصاحبه طرفین ادعای کشور های غربی مبنی بر بی طرفی و استقلال رسانه ها را رد نموده و تصریح کردند که متاسفانه در حال حاضر رسانه ها در غرب به ابزاری برای جنگ روانی و انتشار اخبار غیر واقعی بر علیه کشور های مستقل تبدیل شده اند.

طرفین همچنین با اشاره به توسعه مناسبات دو کشور در همه سطوح و زمینه ها، نزدیکی و اشتراک مواضع دو کشور در مسائل مختلف از جمله مخالفت با تحریم های ظالمانه غرب و همکاری های منطقه ای را فرصتی برای همکاری نزدیکتر سخنگویان وزارت امور خارجه دو کشور عنوان کردند.

مبادله هیات های رسانه ای و فراهم نمودن زمینه گفتگو بین اصحاب رسانه های دو کشور، تسهیل انجام مصاحبه رسانه های دو کشور با مقامات کشور مقابل و تداوم رایزنی های سخنگویان وزارت امور خارجه دو کشور به صورت دوجانبه و با سخنگویان وزارت امور خارجه سایر کشور های دوست و همفکر از دیگر موضوعات مورد بحث سخنگویان وزارت امور خارجه دو کشور بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1399 بروزرسانی: 10 مهر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 567

به "گفتگوی ویدئو کنفرانسی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران و روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گفتگوی ویدئو کنفرانسی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران و روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید