کادیلاک لیریک با چه کیفیتی تولید می شود؟

به گزارش ساری فان، کادیلاک لیریک استاندارد های آینده کادیلاک را معین می کند و نقطه عطف دیگری در تعهد جنرال موتورز به آینده ای تمام الکتریکی در اسپرینگ هیل است.

کادیلاک لیریک با چه کیفیتی تولید می شود؟

مجموعه تولیدی اسپرینگ هیل به شرکت مادر برند کادیلاک یعنی جنرال موتورز تعلق دارد و از طریق آن اداره می شود. این مجموعه تولیدی در اسپرینگ هیل، تنسی قرار گرفته است و در حال حاضر خودرو های جمس آکادیا، کادیلاک اکس تی 5، کادیلاک اکس تی 6 و مدل تمام الکتریکی و تازه کادیلاک لیریک از خط تولید آن خارج می شوند.

کارخانه اسپرینگ هیل در زمینی به مساحت 2100 جریب فرنگی (850 هکتار) قرار گرفته است که 700 جریب فرنگی (283 هکتار) از آن به کشاورزی و همچنین 100 جریب فرنگی (40 هکتار) به زیستگاه ویژه حیات وحش اختصاص داده شده است.

افزون بر خودرو، تولید سامانه های قوای محرکه و قالب گیری تزریقی پلیمری در مجموعه تولیدی اسپرینگ هیل صورت می گیرد.

کوتاه درباره کارخانه اسپرینگ هیل

سال افتتاح: 1990

مقدار: 2100 جریب فرنگی (850 هکتار)

تعداد کارکنان: 3381 نفر

تاسیسات: مجموعه انعطاف پذیر تولید خودرو دارای بخش های قالب گیری، ساخت بدنه، سالن رنگ و خط مونتاژ - کارخانه تولید پیشرانه - دو مجموعه قالب گیری تزریقی پلیمری

محصولات: در حال حاضر، در مجموعه تولیدی اسپرینگ هیل ساخت خودرو های کراس اوور، سامانه های قوای محرکه، و قالب گیری تزریقی صورت می گیرد. تولید خودرو کادیلاک لیریک که نخستین خودرو تمام الکتریکی این برند محسوب می شود و روی پلتفرم کاملا تازه بی ئی وی 3 (BEV3) سوار می شود، در این کارخانه صورت می گیرد.

دو کراس اوور لوکس کادیلاک اکس تی 5 و کادیلاک اکس تی 6 و کراس اوور جمس آکادیا دیگر خودرو های تولیدی در کارخانه اسپرینگ هیل هستند.

همچنین، پیشرانه توربوشارژردار 2 لیتری با کد تولید ال اس وای (LSY) در مجموعه تولیدی اسپرینگ هیل ساخته می شود.

جنرال موتورز در اکتبر 2020 از سرمایه گذاری 2 میلیارد دلاری در کارخانه اسپرینگ هیل برای آماده کردن کارخانه و کارکنان این مجموعه برای تولید کادیلاک لیریک خبر داد. به گفته مارک رویس رئیس جنرال موتورز، کادیلاک لیریک استاندارد های آینده کادیلاک را تعیین می کند و نقطه عطف دیگری در تعهد جنرال موتورز به آینده ای تمام الکتریکی است.

کادیلاک لیریک در دو نسخه تک موتور الکتریکی و دو موتور الکتریکی در دسترس است. در نسخه استاندارد، تک موتور الکتریکی 340 اسب بخاری روی محور عقب قرار می گیرد. نسخه دو موتور الکتریکی با توان خروجی 500 اسب بخار به سامانه چهار چرخ محرک مجهز است و موتور الکتریکی دوم روی محور جلو خودرو قرار می گیرد.

جنرال موتورز همراه با کادیلاک لیریک از فناوری تازه باتری خودرو های الکتریکی به نام اولتیوم (Ultium) رونمایی کرد. بسته باتری کادیلاک لیریک از ظرفیت 102 کیلووات ساعتی برخوردار است و دامنه حرکت تا 312 مایل (502 کیلومتر) با یک بار شارژ کامل را در مدل تک موتور الکتریکی ارائه می کند.

دانلود

فیلم اصلی

کد ویدیومنبع: فرادید
انتشار: 1 مرداد 1401 بروزرسانی: 1 مرداد 1401 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1508

به "کادیلاک لیریک با چه کیفیتی تولید می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کادیلاک لیریک با چه کیفیتی تولید می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید