ماجرای عکس فتوشاپی کریسمس کیم کارداشیان چه بود؟

به گزارش ساری فان، عکس کریسمس خانواده کیم کارداشیان دردسرساز شد و کاربران در توییتر استفاده از فتوشاپ را در این عکس تشخیص دادند.

ماجرای عکس فتوشاپی کریسمس کیم کارداشیان چه بود؟

به گزارش ساری فان به نقل از ایندیپندنت، کیم کارداشیان گفت مجبور شده دخترش نورث را روی عکس خانوادگی برای کریسمس فتوشاپ کند. این ستاره تلویزیون در برنامه الن دجنرس شرح داد که وقتی خانواده مشغول دریافت عکس های خانوادگی کریسمس بودند، دختر 6 ساله اش نورث حال خوشی نداشت و نهایتا از جلوی دوربین حاضر شدن سر باز زد.

کیم کارداشیان 39 ساله گفت: نورث حال خودش را در آن روز داشت و حاضر نشد جلوی دوربین بیاید. مدام گریه می کرد چرا که مدل موی خاص خودش را می خواست.

خانم کارداشیان به نورث می گوید اگر نمی خواهد در عکس خانوادگی باشد موردی ندارد، عکسی که کانیه وست و سه کودک دیگر خانواده در آن حضور خواهند داشت و برایش شرح داد همه خانواده بدون او عکس خواهند گرفت.

خانم کارداشیان در ادامه گفت نظر نورث اما سریع عوض شد: صبح روز بعد از خواب برخاست و گفت: مامان خیلی دلم می خواهد روی عکس یادگاری باشم. او گفت فقط می خواهم با تو عکس بگیرم. من هم گفتم خیلی عالی. به عکاس زنگ زدم تا بیاید و از ما عکس بگیرد. به عکاس گفتم: من اکنون هیچ آرایشی بر صورت ندارم و قیافه ام خیلی متفاوت است. بیا فقط تظاهر کنیم، از هر دوی ما عکس بگیر ولی بعد من را از عکس ببر و او را در عکس خانوادگی فتوشاپ کن. این گونه عکس یادگاری زیبایی خواهد شد.

در عکس نهایی هر شش عضو خانواده روی راه پله خانه خویش در لس آنجلس دیده می شوند که لباس های راحتی خاکستری یکدستی به تن دارند. گفته های این ستاره تلویزیون درباره نورث بعد از آن اظهار شد که طرفداران در توییتر به فتوشاپ شدن دختر شش ساله روی عکس یادگاری شک نموده بودند.

شخصی نوشت: کاملا واضح است که این فتوشاپ شده است. و فرد دیگری هم به ناهماهنگی نور این بخش از عکس با سایر قسمت های آن اشاره نمود. یکی از کاربران توییتر همچنین از کیم کارداشیان پرسید چرا حلقه ازدواج خویش را به دست ندارد که او هم پاسخ داد در واقع حلقه را به انگشت داشته: حلقه خیلی باریک و نازکی است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 83

به "ماجرای عکس فتوشاپی کریسمس کیم کارداشیان چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای عکس فتوشاپی کریسمس کیم کارداشیان چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید