3 تکنیک کاربردی برای لاک زدن دست مخالف

به گزارش ساری فان، زیبایی ناخن ها مانند آرایش صورت برای هر خانمی در الویت است به همین علت برای آراستن آن ها از انواع لاک ناخن استفاده می نمایند. یکی از مسائل آرایشی زنان احتمالاً لاک زدن دست مخالف با موفقیت و زیبایی تمام است. یکی از سخت ترین کارها این است که ناخن های خود را بدون لاک زدن روی نوک انگشتان و کوتیکول های ناخن رنگ کنید اما وقتی برس لاک ناخن را با دست دیگر و غیرمسلطتان می گیرید، احتمالاً بیشتر احساس ناامیدی و ناتوانی می کنید. لاک زدن ناخن با دست غیرغالب می تواند به میزان خنثی کردن یک بمب ساعتی استرس زا باشد زیرا با انجام هر حرکت اشتباهی، تمام زحماتتان به باد خواهد رفت! برای اینکه ناخن های خود را بدون لاک زدن روی کوتیکول ناخن های خود لاک بزنید، احتیاج به رعایت چند نکته ساده دارد. برای یادگیری این نکات در این مطلب از خبرنگاران مگ همراه ما باشید.

3 تکنیک کاربردی برای لاک زدن دست مخالف

نحوه لاک زدن دست مخالف

حتی اگر یک ناخن کار حرفه ای باشید یا تمرین بیشتری نسبت به دیگران نموده باشید درهرصورت در هنگام لاک زدن ناخن های خود به اندکی یاری احتیاج خواهید داشت. ممکن است از قبل تاکتیک خود را برای تمیز کردن لکه های رنگ لاک در اطراف ناخن ها داشته باشید با این حال به توصیه ناخن کارها چند راه چاره کاربردی وجود دارند که می توانید برای جلوگیری از وقوع این کثیف کاری ها انجام دهید.

در ادامه سه نکته مهم را برای طریقه لاک زدن دست مخالف از زبان ناخن کارهای حرفه ای آنالیز خواهیم کرد تا دیگر مجبور نباشید وقت یا انرژی خود را برای تمیزکردن رنگ لاک اطراف ناخنتان تلف کنید.

دست مخالف یا غیرمسلطتان چه دست راستتان باشد چه دست چپ فرقی نمی نماید، این راه چارهها برای شما مفید خواهد بود.

1- دست غیرغالب خود را ثابت و متعادل نگه دارید

کلیدی ترین نکته در هنگام لاک زدن ناخن ها چه با دست غالب و چه با دست غیرغالب این است که دستان خود را ثابت نگه دارید البته گفتن این کار آسان تر از انجام دادن آن است. برای تسلط بیشتر در لاک زدن بهتر است ابتدا این کار را با دست غیرمسلط خود بارها و بارها تمرین و تکرار کنید. اگر از لاک زدن با دست مخالف خود مضطرب هستید ابتدا سعی کنید با آن لاک زدن را آغاز کنید. مرحله سخت را ابتدا از سر راه خود بردارید تا بقیه کار شما راحت و روان پیش برود.

ناخن کارها معمولاً تعدادی ترفند کوچک برای ثابت نگه داشتن دست مخالف دارند. بهتر است دست را روی یک سطح ثابت و صاف مانند میز قرار بدهید به گونه ای که ساعد و آرنج دست نتوانند تکان بخورند یا بلغزند. یک ترفند عالی برای این کار استفاده از یک بلوک یوگا یا یک جعبه کفش وارونه برای لنگر انداختن بازو برای ثبات بیشتر است.

یکی دیگر از تکنیک های کاربردی برای لاک زدن دست مخالف تکنیک انگشت تکیه گاه است. بدین صورت که ابتدا دست غالب خود را بر روی یک سطح صاف قرار دهید سپس با نگه داشتن برس لاک در دست مخالف و غیرغالب خود، انگشت کوچک خود را روی سطح موردنظر قرار دهید تا بتوانید دستتان را ثابت نگه دارید و فقط با انگشتان دست مخالف خود، کار لاک زدن را انجام دهید. این تکنیک به شما کنترل بیشتری را در مقابل بلند کردن دست و استفاده از کل دست و بازویتان برای لاک زدن و جلا دادن ناخن ها می دهد.

2- همواره تعدادی لاک پاک کن در دسترس داشته باشید

مهم نیست چقدر می توانید به تعادل و ثبات حین لاک زدن دست یابید، اشتباهات همچنان رخ می دهند. بهتر است بدانید که حتی تکنسین های حرفه ای ناخن هم همواره استون و لاک پاک کن و انواع برس های ناخن را در دسترس خود نگه می دارند. شما هم برای برطرف اشکالات و خطاهای احتمالی هنگام لاک زدن بهتر است همین کار را انجام دهید تا کل تجربه مانیکور خود را کمی آسان تر کنید. همواره یک برس پاک نماینده و لاک پاک کن ناخن را در دسترس داشته باشید تا در صورت لزوم از آن ها بهره ببرید. تمیز کردن کوتیکول ها یا دیواره های کناری ناخن که به طور تصادفی کثیف یا رنگی شده اند، ظرافت و زیبایی ناخن های شما را دوچندان می نمایند.

اگر برس مخصوص ناخن ندارید می توانید از یک برس خط چشم نیز برای تمیزکاری اطراف ناخن و کوتیکول ناخن بهره ببرید. هرگز از این برس دوباره برای چشم ها و صورت خود استفاده نکنید.

3- اگر همه راه چارهها شکست خوردند، روی لاتکس مایع حساب کنید!

برای یک نتیجه تمیز و بدون کثیف کاری و جلوگیری از اثرات هر گونه لغزش به شدت توصیه می کنیم از یک لاک لاتکس در اطراف کوتیکول ناخن خود بهره ببرید.

لاتکس مایع که در خبرنگاران در انواع متنوع و زیادی وجود دارد، اساساً ژل چسبناکی است که می توانید قبل از استفاده از لاک، اطراف ناخن های خود را با آن لاک کنید. پس از آن که کاملاً خشک شد، به صورت یک لایه جامد، نازک و کش دار تبدیل می گردد که به عنوان یک مانع بین لاک ناخن و کوتیکول شما عمل می نماید. بعد از اینکه لاک زدن روی ناخنتان تمام شد، به سادگی لاتکس را جدا می کنید تا انگشتان تمیز زیر آن نمایان شوند.

معرفی 7 لاک پرفروش خبرنگاران

در این بخش برترین لاک ناخن و تاپ کت موجود در خبرنگاران را برای یک انتخاب بهینه با شما آنالیز خواهیم کرد.

1- لاک ناخن لیزانو شماره 62

اگر در پی خرید لاک مقرون به صرفه و درعین حال درخشان و باکیفیت هستید، ما مدل پرفروش و پرطرفدار لیزانو را به شما پیشنهاد می کنیم. لاک ناخن لیزانو با حجم 8 میلی لیتر فراوری ایران است. رنگ پایه آن سفید بوده و باعث زیبایی و درخشندگی سطح ناخن ها می گردد. برس پهن لاک ناخن لیزانو به پوشش کامل سطح ناخن ها یاری می نماید. این لاک دارای غلظت عالی و ماندگاری بالا است.

2- لاک ناخن مای شماره 900

لاک ناخن مای شماره 900 در حجم 10 میلی لیتر با پایه رنگی اکلیلی کروم فراوری و عرضه می گردد. این لاک ناخن به سرعت بر روی ناخن ها خشک می گردد و با غلظت بالای خود به خوبی سطح ناخن ها را می پوشاند و رنگ آمیزی می نماید.

3- لاک ناخن داتمه شماره c113

اگر در پی یک لاک اکلیلی و طرح دار مجذوب کننده و شیک هستید، ما لاک ناخن داتمه با حجم 15 میلی لیتر و کد رنگ c113 را پیشنهاد می کنیم. رنگ پایه این لاک بنفش مایل به آبی است. از ویژگی های لاک ناخن داتمه می توان به غلظت، شفافیت و ماندگاری بالا و بعلاوه مقاومت در برابر ضربه و قدرت پوشش دهی بسیار قوی آن اشاره نمود.

4- تاپ کت گلدن رز مدل خشک نماینده سریع

برند گلدن رز ترکیه GOLDEN ROSE فراورینماینده انواع محصولات آرایشی بهداشتی باکیفیت در کشور ترکیه است. در ایران شرکت پویانگار همراه، محصولات اورجینال گلدن رز را با هولوگرام معتبر در فروشگاه خبرنگاران به مصرف نمایندگان خود ارائه می نماید. قیمت لاک ناخن گلدن رز در شماره رنگ های مختلف در سایت خبرنگاران ثابت است. پس از استفاده از لاک ناخن گلدن رز حدود 60 ثانیه صبر کنید و سپس از تاپ کت گلدن رز بر روی آن بزنید. تاپ کت گلدن رز در حجم 11 میلی لیتر به خشک شدن سریع تر لاک ناخن در کمتر از 60 ثانیه یاری می نماید. یک لایه محافظ و براق نماینده ناخن که در برابر ضربه و پریدگی مقاوم است، دارای فیلتر UV بوده و از زرد شدن سطح ناخن ها جلوگیری می نماید.

5- لاک ناخن والانسی شماره AA18

رنگ کرم یک رنگ همه کاره و در عین حال مجذوب کننده و زیبا است. لاک ناخن والانسی در حجم 10 میلی لیتر با رنگ پایه کرم و شماره رنگ AA18 پیشنهاد ما به شما است. طیف رنگی لاک ناخن والانسی بسیار گسترده است که همین ویژگی به آن قابلیت هماهنگی با انواع رنگ لباس و آرایش را می دهد. از دیگر ویژگی های آن می توان به ماندگاری و پوشش دهی بالا، درخشندگی و براق بودن آن، ویتامینه بودن و خشک شدن سریع لاک بر روی ناخن ها اشاره نمود.

6- لاک ناخن این لی شماره 074

لاک ناخن این لی مدل Blue Lagoon در حجم 12 میلی لیتر و شماره رنگ 074 و تن رنگی آبی روشن فراوری و عرضه می گردد. این لاک دارای رنگدانه های طبیعی است به همین علت رنگی که در درون شیشه لاک می بینید دقیقا همان رنگی خواهد بود که بر روی ناخن های خود می زنید. غلظت بالای لاک ناخن این لی باعث می گردد که رد برس لاک روی ناخن نماند و نتیجه کار یکدست با پوشش بالا باشد. لاک INLAY پس از چند ثانیه بر روی ناخن ها خشک می گردد.

7- لاک ناخن استایکس شماره S13

کمپانی FIABILA فرانسه فراورینماینده لاک ناخن STYX در شیشه ای به حجم 11 میلی لیتر و رنگ پایه زرشکی عرضه می گردد. این لاک دارای ویژگی هایی از قبیل قدرت پوشش دهی بالا، غلظت و ماندگاری بالا، خشک شدن سریع و تقویت نماینده ناخن است. لاک ناخن استایکس فاقد مواد مضر فرم آلدهید و تولوئن است به همین علت می توانید از این لاک در بلندمدت و با خیال راحت بهره ببرید.

سخن پایانی

لاک زدن با دست مخالف یکی از کارهای سختی است که می توان انجام داد. برای بهتر انجام دادن آن بهتر است از یک سری تکنیک کاربردی بهره ببرید تا ظاهر ناخن هایتان ظریف و مجذوب کننده باشند. تهیه یک کیت مانیکور خانگی به همراه انواع لاک و لاک پاک کن به شما یاری می نماید تا تمام تجهیزات و ابزار ضروری برای لاک زدن را در اختیار داشته باشید.

منبع: allure

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 22 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1403 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1714

به "3 تکنیک کاربردی برای لاک زدن دست مخالف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 تکنیک کاربردی برای لاک زدن دست مخالف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید