انتها جف بیزوس نیز تسلیم کرونا شد ، تعطیلی یکی از انبار های بزرگ آمازون پس از ابتلای 3 کارگر به COVID-19

به گزارش ساری فان، جف بیزوس، مدیرعامل آمازون بالاخره تسلیم کرونا شد. جف بیزوس طی روزهای اخیر و پس از شیوع کرونا همه تلاش خود را کرد فعالیت انبارها و توزیع کالاهای خود را حفظ کند اما پس از آن که نتیجه آزمایش کرونای سه کارگر این شرکت مثبت شد، چاره ای به جز تعطیلی انبار شعبه کنتاکی ندارد.

انتها جف بیزوس نیز تسلیم کرونا شد ، تعطیلی یکی از انبار های بزرگ آمازون پس از ابتلای 3 کارگر به COVID-19

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، در ابتدا قرار بود این کارخانه فقط برای 48 ساعت بسته باقی بماند ، اما کارکنان اعتراض کردند که با بازگشت انبارها در شرایطی در معرض خطر ابتلا به کرونا قرار می گیرند که قرار است اقلام غیر ضروری مانند کفش ورزشی و ساعت را بسته بندی و ارسال کنند. این واقعیت که کارگران احساس کردند حضورشان در انبار غیر ضروری است چاره ای برای بیزوس نگذاشت.

روز دوشنبه به کارمندان گفته شده بود که پس از تشخیص کرونا، انبارهای کنتاکی برای 48 ساعت تمیز خواهد شد. اما چهارشنبه کارمندان یک تماس اتوماتیک دریافت کردند و به آنها اطلاع داده شد که این مرکز برای تمیز کردن بیشتر به طور نامحدود بسته خواهد بود. البته قرار است به کارمندان حقوق پرداخت شود.

این اولین باری است که انبارهای آمازون در حین شیوع کرونا به طور نامحدود تعطیل می شوند. حداقل ده انبار در سرتاسر آمریکا و اروپا موارد تأیید شده از ویروس را گزارش کرده اند ، اما آمازون آنها را بر اساس این که کالاهای اساسی را به افرادی که در خانه های خود قرنطینه اند تحویل می دهند، باز نگه داشته اند.

این شرکت هفته پیش تاکید کرد که از ارائه کالاهای غیر ضروری در حین شیوع کرونا خودداری می کند اما کارمندا این شرکت، ادعای مذکور را تایید نمی کنند.کارگر انبار کوئین ، نیویورک پیش از این به بیزینس اینسایدر گفته بود که آنها هنوز کالاهای غیر ضروری را تحویل می دهند. او گفت: من به لباس یا کالاهای مارک دار مانند رولکس نمی گویم اقلام ضروری.

منبع: انتخاب
انتشار: 27 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 296

به "انتها جف بیزوس نیز تسلیم کرونا شد ، تعطیلی یکی از انبار های بزرگ آمازون پس از ابتلای 3 کارگر به COVID-19" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها جف بیزوس نیز تسلیم کرونا شد ، تعطیلی یکی از انبار های بزرگ آمازون پس از ابتلای 3 کارگر به COVID-19"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید