مطالبه 10 ساله بازنشستگان به نتیجه رسید

به گزارش ساری فان، رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران گفت: متناسب سازی حقوق بازنشستگان مطالبه 10 ساله بازنشستگان بود که امروز با تصویب پرداخت 32 هزار میلیارد تومان از مطالبات تامین اجتماعی از دولت در هیئت وزیران به نتیجه رسید.

مطالبه 10 ساله بازنشستگان به نتیجه رسید

به گزارش خبرنگاران، علی دهقان کیا در گفت وگو با ایسنا، مصوبه امروز هیئت وزیران که مصادف با شروع هفته تامین اجتماعی است را موجب رضایتمندی جامعه بازنشستگان دانست و اضافه نمود: امروز پرداخت 32 هزار میلیارد تومان از مطالبات تامین اجتماعی از دولت به تصویب هیئت وزیران رسید.

وی ادامه داد: بر اساس قانون برنامه ششم توسعه و بودجه امسال کشور دولت مکلف به پرداخت 50 هزار میلیارد تومان از مطالبات سازمان تامین اجتماعی است و امیدواریم باقی مانده این مبلغ نیز برای تداوم اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان در قالب سهام شرکت های دولتی و یا سایر ظرفیت های قانونی پرداخت گردد تا اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان در سنوات آینده تداوم یابد.

وی از برگزاری جلسات متعدد کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی با سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در ماه های اخیر تشکر کرد و گفت: عصر امروز نیز جلسه دیگری برای بیان نظرات و مطالبات بازنشستگان درباره نحوه اجرای متناسب سازی با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خواهیم داشت. امیدواریم در جلسه امروز نیز درباره نحوه اجرای متناسب سازی تصمیم مناسبی در راستای تحقق عدالت اتخاذ گردد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 517

به "مطالبه 10 ساله بازنشستگان به نتیجه رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطالبه 10 ساله بازنشستگان به نتیجه رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید