سخنگوی دولت: روحانی پذیرفت تعطیلات از شنبه عملیاتی گردد

به گزارش ساری فان، علی ربیعی سخنگوی دولت روز یکشنبه پس از نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به نشست امروز هیات دولت درباره مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا با تاکید بر لزوم همراهی و همکاری دستگاه های مختلف گفت: همه دستگاه ها بایدبرای موفقیت در مقابله با کرونا یاری نمایند. تاکید رئیس جمهوری براین است که همه دستگاه ها و وزارتخانه ها مکلف به اجرای دقیق مصوبات هستند و همه اجزای دولت و همه ارکان نظام برای کنترل، مدیریت و کاهش شیوع ویروس کرونا باید دست به دست هم دهند.

سخنگوی دولت: روحانی پذیرفت تعطیلات از شنبه عملیاتی گردد

سخنگوی دولت با اشاره به تاکید رئیس جمهوری مبنی بر آمادگی برای تصویب نظرات کارشناسی گفت: همه پیشنهاد های مطرح شده از سوی وزارت بهداشت در جلسه امروز تصویب شد و حتی در بحث آموزش و پرورش تاکید شد هر سه شرایط متفاوت دیده گردد و رئیس جمهوری خواستند تا این قضیه سختگیرانه تر گردد و هر سه شرایط به شکل غیرحضوری انجام گردد.

وی یکی از مباحث تصمیمات جلسه را تعداد افراد در جلسات بیان کرد و اضافه کرد: براساس تصمیم ستاد ملی کرونا و پیشنهاد و اصرار وزارت بهداشت از این به بعد افراد در زیر سقف ها بیش از تعدادی نتوانند جمع شوند. این موضوع ممکن بود کل نظام اداری ما را با مشکل روبرو کند. حضور یک سوم کارمندان بر سر کار در نظام اداری احتیاج به آمادگی داشت بنابراین تصمیم درستی بود که اعضا پیشنهاد کردند رییس جمهوری هم پذیرفت که تعطیلات از روز شنبه عملیاتی گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 727

به "سخنگوی دولت: روحانی پذیرفت تعطیلات از شنبه عملیاتی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی دولت: روحانی پذیرفت تعطیلات از شنبه عملیاتی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید