انتقاد ناصری به حضور روحانی درتشییع خواهرش ، کار از دست روحانی در رفته؛ توانایی مصاحبه با رئیس مجلس را هم ندارد

به گزارش ساری فان، عبدالله ناصری گفت : کشور روزهای دشواری را پشت سر می گذارد و آقای رئیس جمهور هنوز شرایط را درک نکرده است. معلوم است آقای روحانی حتی توانایی گفت وگو با رئیس مجلس را هم ندارد و این برای کسی که در مقام نفر اول اجرایی کشور به فعالیت می پردازد خیلی بد است.

انتقاد ناصری به حضور روحانی درتشییع خواهرش ، کار از دست روحانی در رفته؛ توانایی مصاحبه با رئیس مجلس را هم ندارد

به گزارش ساری فان، عبدالله ناصری ضمن انتقاد به شرایط مدیریت روحانی در دولت تاکید می نماید کار از دست او در رفته است. مهمترین بخش های گفتگوی اعتماد ملی با عبدالله ناصری در زیر آمده است:

* تغییرات مکرر در دولت نشان می دهد کار از دست روحانی در رفته است و رئیس جمهوری نمی تواند در اداره کابینه و همچنین امور جاری کشور تصمیم هایی صحیح بگیرد.

* اینکه در طول 6 سال 6 وزیر استعفا می دهند و 2 وزیر هم با رأی مجلس از کابینه خارج می گردد، نشانگر این است که روحانی در شرایط بحرانی نمی تواند امور را به طور صحیحی مدیریت کند. مثلاً با توجه به شرایطی که در حال حاضر در کشور حاکم است، چه لزومی دارد رئیس جمهور سفر استانی اش را لغو کند و برای تشییع خواهر مرحومش برود.

* استعفای آقای حجتی و قبول آن توسط روحانی در شرایطی صورت گرفت که وزیر کشاورزی با وجود انتخاب های بعضاً غلطی که در ساختار وزارتخانه داشت، کارنامه ای قابل قبول از خود برجای گذاشته است و به همین دلیل آقای رئیس جمهوری می توانست شرایط ماندن حجتی در کابینه را فراهم کند.

* {طرح استیضاح وزیر کشور} جو مجلس به گونه ای است که آقای رحمانی فضلی همچنان به عنوان وزیر کشور به کار خود ادامه خواهد داد.

* کشور روزهای دشواری را پشت سر می گذارد و آقای رئیس جمهور هنوز شرایط را درک نکرده است. معلوم است آقای روحانی حتی توانایی گفت وگو با رئیس مجلس را هم ندارد و این برای کسی که در مقام نفر اول اجرایی کشور به فعالیت می پردازد خیلی بد است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 78

به "انتقاد ناصری به حضور روحانی درتشییع خواهرش ، کار از دست روحانی در رفته؛ توانایی مصاحبه با رئیس مجلس را هم ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد ناصری به حضور روحانی درتشییع خواهرش ، کار از دست روحانی در رفته؛ توانایی مصاحبه با رئیس مجلس را هم ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید