یک ساختمان 2 طبقه قدیمی در تهران فروریخت

به گزارش ساری فان، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از ریزش یک ساختمان قدیمی دو طبقه در خیابان ملت اطلاع داد و گفت: خوشبختانه هر سه محبوس زنده از زیر آوار خارج شدند.

یک ساختمان 2 طبقه قدیمی در تهران فروریخت

جلال ملکی در تبادل نظر با مهر از ریزش یک ساختمان قدیمی دو طبقه در خیابان ملت اطلاع داد و گفت: ساعت 11:04 ظهر امروز یک مورد حادثه آوار در یک ساختمان قدیمی در خیابان ملت، خیابان آذرتوس به سامانه 125 سارمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اعلام نمود: آتش نشانان در مدت زمان چهار دقیقه به محل حادثه رسیدند و مشاهده کردند که در یک ساختمان دوطبقه قدیمی که ظاهراً کارگران در آن مشغول به کار بودند به یکباره هر دو طبقه تخریب شد و اطلاعات اولیه حاکی از این بود که افراد زیر آوار محبوس هستند.

وی اظهار کرد: آتش نشانان با اتخاذ تدابیر عملیاتی مناسب و با ملاحظه شرایط ایمنی عملیات آواربرداری و جستجو را شروع کردند و در مدت زمان کوتاهی توانستند هر سه نفر را که کاملاً زیر آوار محبوس بودند و از نقاط مختلف دچار مصدومیت و شکستگی شده بودند، خوشبختانه زنده خارج کردند و تحویل عوامل اورژانس دادند و در ساعت 12:24 عملیات به پاییان رسید.

ملکی در سرانجام گفت: در بنا های قدیمی تخریب و نوسازی و تعمیرات باید همراه با اتخاذ تمهیدات لازم باشد و خصوصاً در روز هایی که بارندگی است احتمال ریزش این گونه بنا ها بیشتر است.

فیلم از زاویه ای دیگر:

منبع: فرارو
انتشار: 11 دی 1401 بروزرسانی: 11 دی 1401 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1593

به "یک ساختمان 2 طبقه قدیمی در تهران فروریخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک ساختمان 2 طبقه قدیمی در تهران فروریخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید