کشف 1014 دستگاه انواع خودرو صفر کیلومتر احتکار شده طی 72 ساعت گذشته

به گزارش ساری فان، رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف 1014 دستگاه خودروی احتکار شده در ادامه طرح عملیاتی مقابله با احتکار خودرو طی 72 ساعت گذشته در سطح کشور خبر داد.

کشف 1014 دستگاه انواع خودرو صفر کیلومتر احتکار شده طی 72 ساعت گذشته

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، سردار محمد رضا مقیمی، با اشاره به جدیت پلیس امنیت اقتصادی در ارتباط با برخورد با سودجویان و اخلالگران اقتصادی به ویژه اخلاگران بازار خودرو گفت: در پی وصول اخبار و اطلاعاتی مبنی بر احتکار خودروهای فاقد پلاک توسط افراد سودجو و سوداگران بازار، این پلیس رصد اطلاعاتی بازار و صدور ابلاغیه های متعدد و اطلاع رسانی به رده های اجرایی به منظور برخورد با مجرمان و محتکران را در دستور کار قرار داد.

وی اضافه کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی و در جریان بازدید از پارکینگ ها و انبارها،طی 72 ساعت گذشته 1014 دستگاه انواع خودروی سواری احتکار شده توسط پلیس امنیت اقتصادی در سراسر کشور کشف و محل دپوی خودروها پلمب شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا با اشاره به اینکه از ابتدای طرح تا کنون تعداد 2305 دستگاه انواع خودرو صفر کیلومتر کشف شده است، تاکید کرد: هرگونه دپوی خودرو در شرایط فعلی تخلف محسوب شده و پلیس امنیت اقتصادی با رصد اطلاعاتی نسبت به شناسایی انبارها و پارکینگ ها و محل احتکار خودروها اقدام می کند و چنانچه در بررسی ها و گزارش های مردمی خودروی صفر کیلومتر به صورت تجمیعی در پارکینگ های عمومی، خصوصی و انبارها نگهداری شده باشند، جرم احتکار تلقی شده و با هماهنگی و همکاری سازمان تعزیرات حکومتی پرونده قضائی برای آن ها تشکیل خواهد شد.

وی تاکید کرد: افرادی که اقدام به احتکار خودرو کرده اند، هرچه سریعتر خودروهای احتکاری را در بازار عرضه کرده و نسبت به معین و تکلیف آن اقدام کنند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا، در پایان از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز در قالب احتکار خودرو توسط افراد سودجو، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 434

به "کشف 1014 دستگاه انواع خودرو صفر کیلومتر احتکار شده طی 72 ساعت گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 1014 دستگاه انواع خودرو صفر کیلومتر احتکار شده طی 72 ساعت گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید