ژاپنی ها با همکاری تویوتا تاکسی هوایی ساختند

به گزارش ساری فان، یک شرکت ژاپنی از ساخت تاکسی هوایی برقی با همکاری تویوتا خبر داده است. برای تکمیل این طرح 354 هزار دلار سرمایه گذاری شده است.

ژاپنی ها با همکاری تویوتا تاکسی هوایی ساختند

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران به نقل از نیواطلس، شرکت کارتیویتور سازنده این تاکسی هوایی برقی می گوید اولین پرواز آزمایشی تاکسی هوایی مذکور با موفقیت اجرا شده است.

این تاکسی از نظر طراحی و شرایط و شرایط کابین شباهت های زیادی به هلکوپترهای ساده دارد و باتری آن در زیر صندلی قرار گرفته است. تاکسی یادشده دارای هشت ملخ است که در قالب چهار بسته دوتایی با یکدیگر جفت شده اند.

محصول مذکور تنها توان حمل یک نفر را دارد و هنوز تعیین نیست آیا در به روزرسانی های بعدی بر تعداد سرنشینان آن افزوده خواهد شد یا خیر. انتظار می رود طراحی و عرضه نسخه نهایی این تاکسی هوایی تا سال 2023 به طول بینجامد.

یکی از جذابیت های خاص این تاکسی پرنده نحوه طراحی کمک فنرهایی است که در زیر صندلی خلبان آن قرار گرفته است. کمک فنرهای یادشده که در قالب صفحات فلزی مشبک طراحی شده اند در صورت تکان های ناگهانی یا بالا و پایین شدن های شدید از وارد آمدن فشار غیرقابل تحمل به خلبان جلوگیری می کنند.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 345

به "ژاپنی ها با همکاری تویوتا تاکسی هوایی ساختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژاپنی ها با همکاری تویوتا تاکسی هوایی ساختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید