هشدار مدیر سابق پنتاگون درباره پرونده یوفوها و بزرگترین شکست اطلاعاتی آمریکا پس از 11 سپتامبر

به گزارش ساری فان، یکی از مدیران سابق پنتاگون هشدار داده که موضوع مشاهده اشیاء ناشناخته در آسمان آمریکا می تواند به معنی رجحان قدرت نظامی کشورهایی مانند چین و روسیه در برابر ارتش آمریکا باشد.

هشدار مدیر سابق پنتاگون درباره پرونده یوفوها و بزرگترین شکست اطلاعاتی آمریکا پس از 11 سپتامبر

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از تلگراف، افشاگری که مسئول اجرای برنامه فوق محرمانه یوفو (اشیاء پرنده) در پنتاگون بود هشدار داده که به زودی گزارشی در خصوص اشیاء ناشناخته منتشر خواهد شد که می تواند بزرگترین شکست های اطلاعاتی آمریکا از یازده سپتامبر را افشا کند.

لوئیس الیزوندو، رئیس سابق برنامه موسوم به AATIP به سان گفت که داده های بسیار بسیار قانع کنننده ای دریافت نموده که می تواند وجود فن آوری پیشرفته یوفوها را تایید کند.

الیزوندو معتقد است اگر مقامات پنتاگون این موضوع را افشا نمایند که کشورهایی مانند چین و روسیه از لحاظ فن آوری از آمریکا پیشی گرفته اند، این به معنای شکست اطلاعاتی در سطح یازده سپتامبر خواهد بود.

الیزوندو معتقد است ویدئوی اخیر منتشر شده پنتاگون درباره اشیا پرنده ناشناس واقعی بوده و اینکه دولت باید هر نوع اطلاعاتی که درباره آنها دارد را در اختیار مردم قرار دهد.

وی به نشریه سان گفت: چیزی در آسمان ما وجود دارد که ما نمی دانیم چیست. نمی دانیم چطور کار می نماید، نمی دانیم به طور کامل چه کارهایی می توانید انجام دهد و چه کسی آن را به حرکت درمی آورد. ما از نیت ها و مقاصد آن بی خبریم و کاری نیست که بتوانیم انجام دهیم.

اظهارت مایکل گیلدی، یکی از فرماندهان نیروی دریایی آمریکا نیز درباره اینکه اطلاعی درباره ارتباط این اشیاء با برنامه های محرمانه ارتش آمریکا ندارد فرضیه ها درباره ساخته شدن این اشیاء توسط روسیه و چین را تقویت نموده است.

پنتاگون رسما سه ویدئوی کوتاه را منتشر نموده که پدیده ناشناخته هوایی را نشان می دهد؛ این ویدئوها که گفته می گردد فوق محرمانه بوده اند قبلا توسط یک شرکت خصوصی منتشر شده بود.

آنچه در این ویدئوها نشان داده می گردد ظاهرا اشیاء پرنده ناشناس یا همان یوفو (UFO) یا به زبان عامیانه بشقاب پرنده هایی هستند که حرکت بسیار سریعشان با دوربین های مادون قرمز ضبط شده است. دو ویدئو از سه ویدئوی منتشر شده شامل صدای نیروی های نظامی است که با تعجب به سرعت حرکت این اشیاء واکنش نشان می دهند و یکی از آنها حدس می زند که این شیء پرنده احتمالا یک پهپاد باشد.

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا در بیانیه ای که دوشنبه هفته گذشته در این باره منتشر نموده آورده است: پنتاگون اجازه انتشار سه ویدئوی غیرمحرمانه نیروی دریایی را داده؛ یکی از آنها در نوامبر 2004 و دو تای دیگر در ژانویه 2015 ضبط شده اند. این ویدئوها در سالهای 2007 و 2017 به صورت غیرمجاز منتشر و دست به دست شده بودند. به گزارش دیلی میل وزارت دفاع آمریکا درحال آماده سازی گزارشی درباره مشاهده این اشیاء ناشناخته تا اول ژوئن است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1041

به "هشدار مدیر سابق پنتاگون درباره پرونده یوفوها و بزرگترین شکست اطلاعاتی آمریکا پس از 11 سپتامبر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار مدیر سابق پنتاگون درباره پرونده یوفوها و بزرگترین شکست اطلاعاتی آمریکا پس از 11 سپتامبر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید