هشدار رابرت دنیرو برای بازگشت ترامپ

به گزارش ساری فان، بازیگر برنده اسکار در حالی که تاکید کرد ترامپ از نظر روانی صلاحیت رییس جمهور بودن را ندارد، گفت وی از همه روش های بدترین دیکتاتور های تاریخ در دوران ریاست جمهوری اش استفاده کرد.

هشدار رابرت دنیرو برای بازگشت ترامپ

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از دیلی میل، رابرت دنیرو گفته با وجود اینکه مسرور شده جو بایدن در انتخابات هفته گذشته پیروز بیرون آمد، نگران است که یک فرد دیگر که دوست دارد دیکتاتور باشد شبیه به دونالد ترامپ از راه برسد و با استفاده از همان روش های موسولینی و هیتلر شروع به کسب محبوبیت کند.

این بازیگر 77 ساله هالیوودی که یکی از سفت و سخت ترین منتقدان ترامپ بوده در مصاحبه ای گفت: در آینده افراد دیگری مانند ترامپ خواهند بود، شاید نه در طول عمر من.

او اضافه کرد: اما کسی از راه می رسد که بسیار باهوش تر، حساس تر و بدطینت تر است و می تواند عموم مردم را گول بزند.

این بازیگر برنده جایزه اسکار گفت ترامپ هم از تمام روش های بدترین دیکتاتور های تاریخ استفاده کرد.

او گفت: می گویند می خواهند برای مردم چه کار کنند. آلمان را دوباره بزرگ کنند، ایتالیا را دوباره بزرگ کنند، آمریکا را دوباره بزرگ کنند.

دنیرو اضافه کرد: این کار استفاده از بدترین تبعیض های مردم و بدترین ضعف های عموم است، آن هم به جای اینکه آن ها را رهبری کنند و به آن ها الگویی مثبت برای پیروی بدهند.

ستاره راننده تاکسی و رفقای خوب در پاسخ به واکنشش نسبت به پیروزی بایدن خدا را شکر کرد و گفت بایدن هم مسائل خودش را خواهد داشت، اما حداقل کشور کمی آرام تر خواهد شد.

با این حال او گفت شوکه شد که بیش از 70 میلیون آمریکایی به ترامپ رای دادند.

دنیرو گفت: واقعا عصبانی و خشمگین و شوکه شده بودم که او واقعاً آنطور رفتار کرد و مردم قبولش کردند. حالا می بینم که خیلی ها در کشورمان چنین احساسی دارند. نسبت به بقیه ای که اینطور نیستند حس غم می کنم.

او اضافه کرد: آن ها ترامپ را قبول کرده اند و حاضر بودند بار ها و بار ها به او رای بدهند. نمی دانم چرا. از اول همین بود. چطور ممکن است این آدم چنین رفتاری داشته باشد؟

دنیرو همچنین گفت ترامپ از نظر روانی صلاحیت رییس جمهور بودن را ندارد، اما حتی اگر یک کار درست انجام می داد و پاندمی کووید -19 را درست مدیریت می کرد پیروز انتخابات می شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 آذر 1399 بروزرسانی: 23 آذر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 722

به "هشدار رابرت دنیرو برای بازگشت ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار رابرت دنیرو برای بازگشت ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید