نکونام ، سولدو؛ جدالی برای نباختن

به گزارش ساری فان، خبرنگاران/خوزستان تیم فوتبال فولاد خوزستان در هفته هفتم لیگ برتر با تراکتور ملاقات می نماید.

نکونام ، سولدو؛ جدالی برای نباختن

روز پایانی هفته هفتم لیگ برتر امروز نهم آذرماه برگزار می گردد که در یکی از دیدارهای آن، فولاد از ساعت 16 امروز (سه شنبه) در اهواز پذیرای تراکتور است.

تیم فولاد در دو هفته متوالی با حضور جواد نکونام روی نیمکت این تیم، به دو برد رسیده است، پیروزی هایی که نشان می دهد، نکونام سال جاری هم برای موفقیت فولاد و کسب جایگاه و سهمیه آسیایی برنامه دارد. اگر چه او دو هفته است، کار خود را در فولاد شروع نموده اما انگیزه و روحیه فولادی ها دچار تغییرات خوبی شده و نوع بازی فولادی ها هم تغییر نموده است.

فولاد آماده، امروز پذیرای یک تراکتور آماده است. تبریزی ها هم پس از نتایج ضعیف و تغییرات در راس کادرفنی و استخدام سولدو مربی خارجی، حالا کم کم در حال شکل گرفتن هستند. این تیم هم مثل فولاد برای تداوم فرایند خوب هفته های اخیر خود به برد فکر می نماید و مطمئنا دو تیم به آسانی تسلیم نمی شوند.

نکونام که پس از دو فصل حضور در فولاد توانست رکورد 25 هفته نباختن در خانه را برای خود با فولاد ثبت کند، با جداییش این رکورد شکست و فولاد در لیگ بیست و یکم نتوانست این رکورد را حفظ کند اما با آمدن نکونام و پس از اولین برد خانگی مقابل طرفدار، شاید این مربی بازهم خود را در جریان ثبت مجدد رکورد نباختن در خانه قرار دهد و بازی خانگی با تراکتور می تواند از این حیث برای نکونام اهمیت داشته باشد. هر چند او گفته که به این آمار توجهی ندارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 دی 1400 بروزرسانی: 17 دی 1400 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1327

به "نکونام ، سولدو؛ جدالی برای نباختن" امتیاز دهید

863 کاربر به "نکونام ، سولدو؛ جدالی برای نباختن" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام ، سولدو؛ جدالی برای نباختن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید