معاونت پزشکی باشگاه استقلال خواستار تعطیلی لیگ برتر فوتبال شد

به گزارش ساری فان، به گزارش خبرنگاران، دکتر امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال در خصوص بی توجهی به تعطیلی فوتبال در روزهایی که کشور با شرایط بحرانی روبرو است، پیامی منتشر کرد. نوروزی در این پیام آورده است:

معاونت پزشکی باشگاه استقلال خواستار تعطیلی لیگ برتر فوتبال شد

با مسائل باید واقع بینانه برخورد کرد. کشور به هر دلیل این روزها درگیر شیوع یک بیماری است که به علت سرعت شیوع در کانون تمام توجهات واقع شده است. به همین دلیل آمار افراد مبتلا و بهبود یافته از هر آمار و اعدادی مهمتر و قابل توجه تر است.

افرادی در کشور به این بیماری مبتلا می شوند که در جامعه شناخته شده نیستند و انعکاسی در جامعه ندارد. اما هستند افرادی که تا مشکوک به ابتلا می شوند در صدر اخبار قرار می گیرند.

جان همه انسان ها چه مشهور و چه ناشناس بسیار ارزشمند است و کلیه عملیات بالطبع فارغ از شهرت و... انجام می شود. و اما فوتبال ایران و مخصوصا تیم استقلال باتوجه به خیل عظیم و قابل ستایش هواداران یک مورد استثنا است. مگر می شود در جهت فرودگاه و در سالن هواپیما و هتل و... از نزدیک شدن مردم به تیم جلوگیری کرد؟ براستی چگونه باید مراقبت نمود؟

مگر امکان ندارد بازیکنان مبتلا شوند و عامل انتقال و ابتلا نباشند؟ بیایید با تصمیمات مقطعی مانند تعطیلی هفته به هفته مسابقات سلامتی همه را حفظ کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 219

به "معاونت پزشکی باشگاه استقلال خواستار تعطیلی لیگ برتر فوتبال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاونت پزشکی باشگاه استقلال خواستار تعطیلی لیگ برتر فوتبال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید