لاغری و کاهش سریع وزن با فشار این نقاط از بدن!

به گزارش ساری فان، طب فشاری یکی از بهترین روشهای کنترل اشتها و گرسنگی است. با روش های لاغری و کاهش سریع وزن با استفاده از طب فشاری آشنا شوید.

لاغری و کاهش سریع وزن با فشار این نقاط از بدن!

طب فشاری شاخه ای از طب سنتی چینی است که برای درمان بسیاری از بیماری ها به کار می رود. محور اصلی این شاخه از طب جایگزین، فشار بر روی بعضی نقاط کلیدی و اصلی بعضی اندام های بدن است. در این طب بر روی مفهوم انرژی زندگی که در حول و حوش بدن وجود دارد تاکید می گردد. با اعمال فشار بر روی این نقاط می توان بسیاری از مسائل و بیماری ها را درمان کرد و یا بهبود بخشید.

با فشار این نقاط شگفت انگیز می توانید اشتها و گرسنگی تان (که اغلب تحت تاثیر استرس است) را کنترل کنید و در همان زمان سیستم گوارشی تان را قوی تر کنید. روش را با یک ماساژ آرام روی نقطه های ذکر شده آغاز کنید و ماساژهای بعدی را در زمان هایی که خواهیم گفت انجام دهید. در خاتمه نیز با یک ماساژ آرام در همان نقطه کار را تمام کنید.

1 - کنترل اشتها با فشار این نقطه از گوش

این نقطه یکی از مهمترین نقاط کنترل اشتها است. شست دستتان را دقیقا جلوی قسمت مثلثی شکل گوشتان مطابق شکل بگذارید. چندین بار فک تان را باز و بسته کنید و نقطه ای که بیشتر از بقیه جاها تکان می خورد را پیدا کنید. این نقطه را دوبار در روز به مدت 1 الی 3 ثانیه فشار دهید. در طب فشاری نقاط روی گوش ها و دست و پاها مهمترین بازتاب انرژی را در سایر اعضای بدن دارند. با تحریک این نقاط می توانید به هدف اصلی یعنی کاهش اشتها، لاغری و کاهش سریع وزن برسید.

2 - بالای لب

این نقطه دقیقا در مرکز لب بالایی و بینی تان واقع شده است. 2 بار در روز به مدت 1 الی 5 دقیقه این نقطه را فشار دهید. و یا هنگامی که احساس گرسنگی و یا اضطراب دارید این کار را انجام دهید.

3 - بهبود هضم غذا با فشار این نقطه از زانو

فشار این نقطه در روی زانو نه تنها باعث بهبود هضم غذا می گردد، بلکه دردها و انقباضات قاعدگی را نیز تسکین می دهد. این نقطه دقیقا 5 سانتی متر زیر زانو، کمی متمایل به سمت بیرون پا از نقطه مرکزی واقع شده است. این نقطه را هر روز به مدت 2 دقیقه با انگشت اشاره فشار دهید تا عملکرد معده تان بهبود پیدا کند. شاید در هنگام فشار این نقطه کمی درد احساس کنید که مساله مهمی نیست.

4 - نقطه مچ پا

این نقطه در قسمت درونی پا و دقیقا 5 سانتی متر بالای مچ پا واقع شده است. این نقطه را به مدت 1 دقیقه و به آرامی فشار دهید. به زنان باردار فشار این نقطه توصیه نمی ژ گردد. با انجام این روش ها به صورت منظم و روزانه بعد از مدتی تغییرات را در دستگاه گوارش و اشتهای تان به صورت واضح خواهید دید. با طب فشاری می توانید به راحتی با کنترل اشتها ، به لاغری و کاهش سریع وزن برسید.

منبع: جام نیوز

منبع: setare.com
انتشار: 15 تیر 1400 بروزرسانی: 15 تیر 1400 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1102

به "لاغری و کاهش سریع وزن با فشار این نقاط از بدن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لاغری و کاهش سریع وزن با فشار این نقاط از بدن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید