عرضه Deathloop باز هم عقب افتاد؛ شهریور ماه وعده جدید است

به گزارش ساری فان، استودیوی آرکین اعلام نموده که بازی دث لوپ دوباره تأخیر خورده و برای عرضه آن حتی بیشتر از چیزی که تا به حال وعده داده شد باید صبر کنیم. این بازی در ابتدا قرار بود یکی از بازی های هم زمان با عرضه کنسول پلی استیشن 5 باشد. بعد از تأخیر های متوالی، حالا برنامه این شده که دث لوپ یک سال دیرتر از تاریخ عرضه اصلی و در تاریخ 14 سپتامبر (23 شهریور) منتشر می گردد.

عرضه Deathloop باز هم عقب افتاد؛ شهریور ماه وعده جدید است

دث لوپ جدیدترین بازی استودیوی آرکین است که حسابی پرطرفدار شده. گیم پلی کلی این بازی شباهت زیادی به اثر محبوب دیگر این استودیو، سرافکنده (Dishonored) دارد. این بازی همانند سرافکنده به بازی کن قابلیت های مختلف و آزادی بالا برای انجام انواع کارهای محیرالعقول می دهد. البته بازی دث لوپ نسبت به اثر دیگر این استودیو سریع و اکشن تر است. در این بازی بازیکنان در نقش یک قاتل فوق حرفه ای قرار می گیرند که در یک چرخه زمانی یک روزه گیر افتاده و تنها راه رهایی او از این چرخه، به قتل رساندن چند هدف تعیین از گوشه کنار جهانی بازی است. با نگاه کردن به گیم پلی، ماجرای جالب و صد البته روحیه سرحال این بازی کاملا برایمان روشن می گردد که چرا افراد زیادی این بازی را دوست دارند. مشکل کار اینجاست که هر قدر بیش تر صبر می کنیم از عرضه بازی دورتر می شویم.

تاریخ عرضه بازی دث لوپ در ابتدا هم زمان با عرضه کنسول پلی استیشن 5 اعلام شده بود. باید اضافه کنیم که بازی دث لوپ انحصاری کنسولی برای پلی استیشن 5 است و قرار بود یکی از دلایل خریده شدن پلی استیشن 5 توسط گیمرها باشد. به وضوح می بینیم که چندین ماه از عرضه پلی استیشن 5 می گذرد و بازی دث لوپ نه تنها عرضه نشده، بلکه حتی دوباره تأخیر خورده.

سازندگان این بازی در یک پیغام عذرخواهی که این روزها مشابه به آن را زیاد می بینیم، بیان نموده اند که بازی دث لوپ هنوز با آماده شدن فاصله دارد و هواداران را به شکیبایی دعوت نموده اند. تمام مردم جهان، هر کدام به شکلی با مسأله قرنطینه درگیر هستند و توسعه دهندگان بازی های ویدیویی مانند تیم آرکین از قضیه مستثنی نیستند. موضوع سخت شدن پیشروی در توسعه بازی ها حسابی جدی شده. قبلا سازنده های بازی های ویدیوی تاریخ عرضه بازی خود را اعلام می کردند و عرضه شدن بازی قانون بود، تأخیر خوردن استثنا. اما حالا عرضه شدن بازی استثنا و تأخیر خوردن قانون شده.

بازی دث لوپ قرار است روز14 سپتامبر (23 شهریور) برای کنسول پلی استیشن 5 و کامپیوترهای شخصی عرضه گردد. البته از آنجا که شرکت مایکروسافت، بتسدا را به طور کامل خریده، یقین داریم که مایکروسافت با تمام قدرت خود هر طور شده این بازی را برای ایکس باکس هم در نزدیک ترین تاریخ ممکن منتشر می نماید.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1003

به "عرضه Deathloop باز هم عقب افتاد؛ شهریور ماه وعده جدید است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه Deathloop باز هم عقب افتاد؛ شهریور ماه وعده جدید است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید