سمنان در نوروز امسال با حجم بالای مسافران روبرو خواهد شد

به گزارش ساری فان، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای منتشر شده، سمنان در نوروز امسال با حجم بالای مسافران روبرو خواهد شد.

سمنان در نوروز امسال با حجم بالای مسافران روبرو خواهد شد

امیر کرم زاده، دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر و مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر استان سمنان اظهار کرد: ارتقای ساماندهی سفرهای ایمن با مدیریت و برنامه ریزی مسئولانه، رویکرد اصلی ستاد خدمات سفر در نوروز 1401 است.

وی با اشاره به شیوع بیماری عالم گیر کووید 19 و لزوم توجه ویژه به راههای پیشگیری از شیوع این بیماری گفت: تأمین امنیت مسافران و پیشگیری از ابتلای گردشگران به بیماری کرونا از اولویت اهداف است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان با اشاره به اینکه وظایف اعضای ستاد ابلاغ شده، گفت: فرمانداران روسای ستادهای خدمات سفر شهرستانها هستند.

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر استان سمنان با اشاره به اینکه نوروز سال تازه با حجم بالای مسافران روبرو خواهیم شد، اضافه نمود: خدمات رسانی مطلوب نیاز به آمادگی دستگاه های عضو ستاد دارد.

وی با تأکید بر ضرورت اجرای برنامه های فرهنگی و کاهش تصادفات گفت: خدمات رسانی مطلوب در ایام نوروز زمینه ساز رونق اقتصادی استان است.

کرم زاده با اشاره به اینکه از ظرفیت موکب ها برای ارائه خدمات رایگان به مسافران نوروزی استفاده می شود، خواستار مشارکت صداوسیما و رسانه های استان برای اطلاع رسانی گسترده به مسافران، معرفی ظرفیت های استان، پیشگیری از شیوع کرونا و ...شد.

وی با اشاره به برخی برنامه های فرهنگی ستاد خدمات سفر ادامه داد: با هدف کاهش تصادفات در این پایانی و ابتدایی سال، بازارچه های عرضه صنایع دستی و سوغات برپا می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: تأسیسات گردشگری استان سمنان با سه هزار و 777 تخت آماده پذیرایی از مسافران نوروزی هستند.

منبع: همگردی
انتشار: 21 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1401 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1448

به "سمنان در نوروز امسال با حجم بالای مسافران روبرو خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سمنان در نوروز امسال با حجم بالای مسافران روبرو خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید