زن نقاش، مادر و دختر رمال را به دام انداخت

به گزارش ساری فان، ترسیم چهره مادر و دختر شیاد، از سوی زن نقاش منجر به دستگیری این دو زن سابقه دار شد که به بهانه بخت گشایی و شکستن طلسم، به خانه دختران و زنان جوان می رفتند و پس از خوراندن معجون بیهوشی، نقشه سرقت هایشان را اجرا می کردند.

زن نقاش، مادر و دختر رمال را به دام انداخت

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، راز تبهکاری های این مادر و دختر با شکایت دختر جوانی به پلیس فاش شد که از سرقت طلاهایش به دست یک زن رمال خبر می داد. وی گفت: در صفحه اینستاگرامم با دختر جوانی به نام فیروزه آشنا شدم. خیلی زود او اعتمادم را جلب کرد و من هم از مسائل زندگی ام برایش گفتم.

زمانی که فیروزه متوجه شد مجرد هستم علت این موضوع را پرسید و من برایش تعریف کردم که هر کسی به خواستگاری ام می آید مدتی بعد پشیمان می گردد. وقتی این ماجرا را شنید گفت تو را طلسم نموده اند. خانمی را می شناسم که بخت گشایی می نماید، اسمش بهجت است.

سرقت با بی هوشی

دختر جوان گفت: روز حادثه با بهجت قرار گذاشتم و او گفت چون در خانه ات طلسم و جادو انداخته اند باید به خانه ات بیایم و آنها را باطل کنم. من هم که باور نموده بودم، بهجت را به خانه ام دعوت کردم و فیروزه هم آن روز آمد. زن رمال گفت باید هر چه طلا داری بیاوری تا طلسم را باطل کنم. طلاها را آوردم و او شروع به خواندن ورد و بیان کلمات عجیب و غریب کرد. بعد هم معجونی به من داد و گفت این طلسم را باطل و بختت را باز می نماید باید تا آخر بخوری. اما وقتی لیوان معجون را سر کشیدم از هوش رفتم. نمی دانم چقدر طول کشید تا بیدار شدم اما فقط خانواده ام را بالای سرم دیدم و بعد هم متوجه شدم حدود یک کیلو طلا و چندین سکه و ساعت گرانقیمتم از سوی آن دو زن شیاد سرقت شده است.با شکایت دختر جوان، تحقیقات به دستور قاضی دادسرای ویژه سرقت شروع شد. .در حالی که تحقیقات در این باره ادامه داشت، زن جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و از زن و دختری شکایت کرد که قصد سرقت طلاهایش را داشتند.زن جوان در تحقیقات گفت: من با خانواده همسرم اختلاف و مشکل داشتم. در اینستاگرام با فیروزه آشنا شدم و او گفت مرا طلسم نموده اند و زنی را می شناسد که در کار شکستن طلسم خیلی حرفه ای و استاد است. درنهایت هم روز حادثه فیروزه به همراه زن فالگیر به خانه ام آمدند.

او ادامه داد: زن فالگیر از من خواست طلاهایم را بیاورم و معجونی داد که آن را بخورم. در حال خوردن معجون بودم که به آنها شک کردم و با خودم گفتم نکند آنها نقشه سرقت طلاهایم را دارند و می خواهند مرا بیهوش نمایند. همین موضوع باعث شد که از خوردن مابقی معجون خودداری کنم. با این حال دچار حالت تهوع و سرگیجه شده بودم در همان حالت با آنها درگیر شدم و در این درگیری ماسک روی صورت هر دوی آنها افتاد و آنها قبل از آنکه بتوانند طلاهایم را سرقت نمایند از خانه ام فرار کردند.

نقاشی چهره مادر و دختر

شاکی در ادامه گفت: من نقاش هستم و می توانم تصویر آنها را بکشم. با تصویردقیقی که زن جوان از متهمان ترسیم کرد، تیم تحقیق به سراغ آلبوم متهمان سابقه دار اداره آگاهی رفتند. در آنالیز های اجرا شده تعیین شد که فیروزه و زن رمال مادر و دختر هستند و آخرین بار به اتهام جیب بری بازداشت شده اند.

با شناسایی هویت متهمان، محل تردد آنها شناسایی شد و مأموران پیروز به بازداشت مادر و دختر شدند. در تحقیقات اولیه آنها به سرقت از 4 زن و دختر به بهانه بخت گشایی و شکستن طلسم اعتراف نموده و تحقیقات برای شناسایی سایر مالباختگان احتمالی آنها ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 852

به "زن نقاش، مادر و دختر رمال را به دام انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زن نقاش، مادر و دختر رمال را به دام انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید