تمام پروژه های رهاشده و راکد سازمان نوسازی شهر تهران فعال می شود

به گزارش ساری فان، تهران (پانا) - سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران در بازدید از پروژه های متوقف و رهاشده این سازمان، بر از سرگیری عملیات عمرانی این پروژه ها تاکید کرد و گفت در این دوره مدیریت شهری هیچ پروژه رهاشده و متوقفی در سازمان نوسازی وجود ندارد.

تمام پروژه های رهاشده و راکد سازمان نوسازی شهر تهران فعال می شود

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، مهدی هدایت ابتدا از پروژه یاس که مجموعه تجاری-اداری این سازمان در منطقه 15 بود، بازدید کرد. این پروژه که قرارداد آن از سال 91 منعقد شده از سال 92 به دلیل پاره ای از مسائل متوقف شده است که مقرر شد به منظور احقاق حقوق شهرداری تهران فرآیندهای حقوقی انجام کار تسریع شود.

هدایت در ادامه از پروژه های طوبی و ارغوان که از گودهای پر خطر سازمان نوسازی در سنوات گذشته بود دیدن کرد.

این پروژه ها با تدابیر اتخاذ شده در این دوره مدیریت شهری، با انتخاب شریک(شرکت مهستان) در حال اجرا است که سرپرست سازمان نوسازی در این بازدید تصمیم های لازم به منظور تسریع اجرای پروژه ها را اتخاذ کرد.

سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران همچنین از پروژه مسکونی- تجاری و اداری آ. اس . پبازدید کرد که در این بازدید راهکارهای رفع اختلاف با شریک مورد بررسی قرار گرفت.

بخش پایانی بازدید دکترهدایت به موضوع پروژه 17 شهریور ، راهکارهای مشارکت با سازمان ملی زمین و مسکن به عنوان مالک زمین و تکمیل این پروژه اختصاص داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 مرداد 1401 بروزرسانی: 28 مرداد 1401 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1531

به "تمام پروژه های رهاشده و راکد سازمان نوسازی شهر تهران فعال می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام پروژه های رهاشده و راکد سازمان نوسازی شهر تهران فعال می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید