تماس تلفنی عزیزی خادم با سفیر ایران در هند

به گزارش ساری فان، شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال گفت وگویی تلفنی با سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند داشت.

تماس تلفنی عزیزی خادم با سفیر ایران در هند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی چگنی سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند ضمن بیان این مطلب با اشاره به دوستی مردم ایران و هند گفت: مقامات دولت هند به دلیل روابط حسنه دو کشور، کمال حسن نیت را در صدور مجوز پرواز اختصاصی هواپیمای باشگاه پرسپولیس در چند ساعت داشتند و این در حالی است که محل فرود هواپیما پایگاهی نظامی بود و صدور مجوز حداقل یک هفته فرصت می خواست.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند با اشاره به شرایط سخت کرونا و اختلال های ایجادشده، میزبانی شهر گوا را عجیب دانست و گفت: با این وجود میزبانی برای همه تیم ها یکسان است و مطمئنیم همه امکانات را در اختیار تیم ها قرار می دهند. این روزها به دلیل کرونا، قوانین سخت گیرانه ای در کشور هند حکمفرماست و سرویس دهی به هموطنان به راحتی امکان پذیر نیست. در عین حال از نزدیک با مسئولان هندی در ارتباط هستیم که تسهیلات مناسب در حد مقدورات و شرایط موجود برای تیم پرسپولیس فراهم آید.

وی در سرانجام شرح داد: عزیزی خادم تماسی برای پیگیری شرایط باشگاه پرسپولیس داشت و این اطمینان را به رئیس فدراسیون فوتبال دادیم که پیگیر موضوعات باشیم. این پیگیری از طرف آقایان ظریف و عراقچی هم بوده و جالب است بدانید فوتبال ایران در هند طرفدار دارد و با احترام از آن یاد می کنند. حتی بعضی کارمندان وزارت امور خارجه هند، باشگاه پرسپولیس را به خوبی می شناسند. ما پیگیری های لازم را خواهیم داشت و با فدراسیون فوتبال هند هم در تماس هستیم تا بازیکنان پرسپولیس در فضایی آرام به بازی های شان ادامه دهند و به امید خدا از گروه شان صعود کنند و با خوشحالی به کشور برگردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 خرداد 1400 بروزرسانی: 2 خرداد 1400 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1033

به "تماس تلفنی عزیزی خادم با سفیر ایران در هند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس تلفنی عزیزی خادم با سفیر ایران در هند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید