آمریکا 60 کامیون حامل تجهیزات نظامی و لجستیک به پایگاه هایش در سوریه فرستاد

به گزارش ساری فان، آمریکا 2 کاروان مرکب از 60 خودروی حامل تجهیزات نظامی و لجستیک را از عراق به پایگاه های غیرقانونی خود در استان الحسکه در شمال شرق سوریه فرستاد.

آمریکا 60 کامیون حامل تجهیزات نظامی و لجستیک به پایگاه هایش در سوریه فرستاد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، آمریکا بعد از ظهر دوشنبه دو کاروان مرکب از 60 خودرو را از عراق وارد خاک سوریه کرد که حامل یاری های لجستیک برای پشتیبانی از پایگاه های غیرقانونی آن در منطقه الجزیره در شرق سوریه بود.

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، نظامیان آمریکایی امروز دو کاروان حامل تجهیزات نظامی و مواد لجستیک را برای پشتیبانی از پایگاه های نظامی غیرقانونی خود در خاک سوریه وارد کردند.

بر اساس این گزارش کاروان نخست شامل 40 خودرو از جمله کامیون های سرپوشیده یا حامل و یخچال و همچنین تریلی های حامل کانتینر بود و شماری از خودرو های زرهی گروه موسوم به نیرو های دموکراتیک سوریه هم آن را پشتیبانی می کردند. این کاروان به سمت شهر رمیلان در شمال شرق استان الحسکه (در شمال شرق سوریه) حرکت می کرد.

سانا گفت: کاروان دوم شامل 20 کامیون حامل مواد لجستیک و تجهیزات بوده و آن هم راهی رمیلان بود.

نیرو های اشغالگر ایالات متحده بار ها و بار ها برای تقویت حضور غیرقانونی خود در منطقه الجزیره سوریه و ادامه سرقت نفت و منابع زیرزمینی سوریه به وسیله گذرگاه های غیرقانونی در مرز سوریه و عراق، کاروان های مرکب از کامیون های پر از سلاح، تجهیزات نظامی و لجستیکی وارد الحسکه می نمایند. گروه موسوم به نیرو های دموکراتیک سوریه (قسد) و دیگر گروه های مسلح فعال در این منطقه از آمریکا حمایت می نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 تیر 1400 بروزرسانی: 21 تیر 1400 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1113

به "آمریکا 60 کامیون حامل تجهیزات نظامی و لجستیک به پایگاه هایش در سوریه فرستاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا 60 کامیون حامل تجهیزات نظامی و لجستیک به پایگاه هایش در سوریه فرستاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید