آخرین تحولات بازار مسکن پایتخت

به گزارش ساری فان، خبرنگاران : کاهش فایل های تکراری نزد بنگاه ها و موتورهای جست و جوی ملکی نشان می دهد بسیاری از فروشنده های بازار ملک این روزها قصدشان برای فروش در اولین زمان ممکن جدی نیست و بیشتر در صدد به دست آوردن مظنه قیمتی هستند.

آخرین تحولات بازار مسکن پایتخت

جهت دریافت خدمات قیمت در ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش خبرنگاران، فروشنده های بازار مسکن این روزها هیچ راهنمای قیمتی روشنی ندارند و سامانه ای که بتوانند به آن رجوع نمایند تا از آخرین قیمت های قطعی معاملات ملک در هر منطقه آگاه شوند، در اختیارشان نیست. در نتیجه برای به دست آوردن مظنه قیمتی باید به واسطه ها رجوع نمایند. در این بین بعضی از فروشنده ها نیز بالاترین قیمت پیشنهادی ممکن را برای فروش اعلام می نمایند تا بدانند آیا در آن سطوح قیمتی هم خریداری برای آپارتمان آنها وجود دارد. اما اگر خریداری هم حاضر به معامله گردد، به بهانه ای از فروش انصراف می دهند. این گروه از فروشنده ها معمولا آپارتمان خود را فقط نزد یک یا دو بنگاه فایل می نمایند، چراکه انگیزه جدی برای فروش ندارند. بنابراین در نتیجه افزایش تعداد این فروشنده ها فایل های مشابه و تکراری نزد واسطه ها کاهش یافته است. نگاهی به دفاتر فایل واسطه ها گویای غیرتکراری بودن معدود آپارتمان های عرضه شده برای فروش است. در جدول زیر تعدادی از تازه ترین آپارتمان های فروشی گردآوری شده که در آنها قیمت،توافقی اعلام شده است. در واقع فروشنده ها در تماس یا بازدید از سوی خریداران قیمت پیشنهادی خود را اعلام می نمایند و در این جدول فقط کم و کیف عرضه به طور کلی بازتاب یافته است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 344

به "آخرین تحولات بازار مسکن پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین تحولات بازار مسکن پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید