کریمی هم به سرنوشت یزدانی دچار شد

به گزارش ساری فان، یکی از بخت های اصلی پوشیدن دوبنده تیم ملی در رقابت های المپیک نیز در فاصله 7 ماه مانده به این رقابت ها و در جریان رقابت های جام باشگاه های دنیا بدلیل تشدید مصدومیت نتوانست به مبارزه ادامه بدهد تا پس از حسن یزدانی، دومین مصدومیت ناگهانی برای ملی پوشان رقم بخورد.

کریمی هم به سرنوشت یزدانی دچار شد

به گزارش ساری فان، در جریان رقابت های ملاقات فینال کشتی آزاد جام باشگاه های دنیا میان دو تیم بازار بزرگ ایران و دانشگاه آزاد و در مبارزه وزن 92 کیلوگرم، علیرضا کریمی دارنده یک نقره و 2 برنز دنیا با آسیب دیدگی به روی تشک رفت و در حالیکه 5 بر صفر از حسین جلالی نژاد کشتی گیر دانشگاه آزاد عقب بود بدلیل تشدید آسیب دیدگی نتوانست به مبارزه ادامه بدهد.

این در حالی بود که علیرضا رضایی مدیر فنی تیم دانشگاه آزاد به سمت پژمان درستکار سرمربی تیم بازار بزرگ رفت و از او خواست با توجه به تشدید مصدومیت کریمی و اهمیت حضور او در تیم ملی از ادامه مبارزه وی جلوگیری کند.

کریمی بدلیل مصدومیت با زانوبند به روی تشک آمد و در شرایطی که پیروزی تیم متمول بازار بزرگ در فینال تا حد زیادی قطعی بود، معین نیست چرا کادر فنی بازار بزرگ اجازه کشتی دریافت وی را صادر نکرد؟

با این اوصاف باید دید آیا کریمی نیز به سرنوشت حسن یزدانی دچار شده و باید چند ماهی از تمرینات تیم ملی عقب بیفتد یا خیر؟

حسن یزدانی چهره شاخص کشتی ایران نیز در حین تمرینات برای حضور در این رقابت ها بود که دچار آسیب دیدگی شدید شد.

کریمی برای حضور در المپیک به وزن 97 کیلوگرم آمده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 76

به "کریمی هم به سرنوشت یزدانی دچار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمی هم به سرنوشت یزدانی دچار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید