چند انتصاب در ستاد اجرایی جشنواره ملی موسیقی جوان خبرنگاران

به گزارش ساری فان، دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان با صدور احکامی جداگانه مشاور، مدیر هماهنگی و مسئول دبیرخانه این رویداد موسیقایی را معرفی کرد.

چند انتصاب در ستاد اجرایی جشنواره ملی موسیقی جوان خبرنگاران

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی پانزدهمین جشنواره موسیقی جوان، با حکمی از سوی هومان اسعدی دبیرپانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، علی ثابت نیا به عنوان مشاور دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، اسحاق شکری به عنوان مدیر هماهنگی ستاد پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان و سمیه ناظمیان به عنوان مسئول دبیرخانه پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان منصوب شدند.

هومان اسعدی دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در حکم علی ثابت نیا آورده است: با توجه به سوابق درخشان مدیریتی و هنری جنابعالی و با عنایت به برنامه ریزی منظم و برگزاری شایستۀ دوره های دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم جشنواره ملی موسیقی جوان و نظر مساعد اعضای محترم شورا های تخصصی و هیئت های داوری، به موجب این حکم به عنوان مشاور دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان منصوب می شوید. امید است در این دوره نیز، همچون ادوار پیشین، از تجارب ارزندۀ جنابعالی در جهت برگزاری مطلوب جشنواره بهره مند شویم.

دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان همچنین در حکم اسحاق شکری نیز چنین آورده است: با توجه به تجارب ارزندۀ جنابعالی در برگزاری دوره های هفتم تا چهاردهمِ جشنواره ملی موسیقی جوان، به موجب این حکم به عنوان مدیر هماهنگی ستاد پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان منصوب می شوید. امید است در این دوره نیز، همچون ادوار پیشین، برنامه ریزی و امور فنی این رویداد مهم موسیقایی، در تعاملی مطلوب با ستاد جشنواره، به نحوی شایسته انجام گردد.

هومان اسعدی همچنین در حکم سمیه ناظمیان نیز آورده است: با توجه به تجارب ارزندۀ سرکار عالی در برگزاری شایستۀ ادوار پیشین جشنواره ملی موسیقی جوان، به موجب این حکم به عنوان مسئول دبیرخانه پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان منصوب می شوید. امید است در این دوره نیز، همچون ادوار پیشین، امور مربوطه به نحوی شایسته انجام گردد.

شایان ذکر است امور اداری، اقتصادی و اجرایی جشنواره کمافی السابق در انجمن موسیقی ایران و تحت نظر مدیر عامل محترم انجمن موسیقی ایران انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 فروردین 1400 بروزرسانی: 26 فروردین 1400 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 965

به "چند انتصاب در ستاد اجرایی جشنواره ملی موسیقی جوان خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند انتصاب در ستاد اجرایی جشنواره ملی موسیقی جوان خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید