پلی آف لیگ قهرمانان آسیا، رحمتی یک تنه تیمش را به مرحله گروهی برد، شهر خودرو با سرآسیایی، آسیایی شد

به گزارش ساری فان، تیم فوتبال شهر خودرو در ضربات پنالتی پیروز به شکست السیلیه قطر شد و به مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا صعود کرد.

پلی آف لیگ قهرمانان آسیا، رحمتی یک تنه تیمش را به مرحله گروهی برد، شهر خودرو با سرآسیایی، آسیایی شد

از سفر با تور نوروزی سریلانکا 99 به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، تیم های فوتبال السیلیه قطر و شهر خودروی ایران در چارچوب مرحله سوم پلی آف مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا از ساعت 18:40 امشب (سه شنبه - به وقت ایران) در استادیوم عبدالله بن خلیفه باشگاه الدحیل به مصاف هم رفتند که این ملاقات در انتها 90 دقیقه و به دنبال آن وقت های اضافه به نتیجه تساوی بدون گل انجامید تا تیم پیروز میدان در ضربات پنالتی تعیین گردد. در ضربات پنالتی تیم شهر خودرو روی درخشش سیدمهدی رحمتی 5 بر 4 به رجحان رسید و به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

در ضربات پنالتی تیم السیلیه توسط مبارک بوصافا، کارا امبوجی، ماجد صدیق و بلحاج به گل رسید و سیدمهدی رحمتی پنالتی کریم انصاری فرد را مهار کرد. در مقابل تمام ضربات پنالتی تیم شهر خودرو توسط روح الله سیف اللهی، میلاد سرلک، امین قاسمی نژاد، فرشاد فرجی و سعید صادقی گل شدند.

ترکیب السیلیه: ابوبکر خلیفه، احمد البخیت، مصطفی محمد، ماجد صدیق، مبارک بوصافا، کریم انصاری فرد، کارا امبوجی، ماهر یوسف، عادل الاحمد (98 - عبدالرحمان محمد)، محمد مدثر (80 - حمد العبیدی)، نادر بلحاج.

ترکیب شهر خودرو: سیدمهدی رحمتی، علی نعمتی، محمد حسینی، اکبر صادقی (63 - فرشاد فرجی)، امین قاسمی نژاد، حسین مهربان (74 - روح الله سیف اللهی)، میلاد سرلک، حسن جعفری، محمدرضا خلعتبری (101 - مرتضی خراسانی)، سعید صادقی و محمد فرامرزی (101 - علی نبی زاده).

نیمه اول

دقیقه 18: کریم انصاری فرد درون محوطه جریمه شهر خودرو سرنگون شد، اما داور این صحنه را پنالتی تشخیص نداد. مبارک بوصافا به این تصمیم داور اعتراض کرد و با یک کارت زرد روبرو شد.

دقیقه 32: نادر بلحاج با یک شوت محکم از پشت محوطه جریمه دروازه شهر خودرو را تهدید کرد و رحمتی در دو مرحله پیروز به مهار توپ شد. در این صحنه انگشت دست رحمتی آسیب دید.

دقیقه 39: شهر خودرو می توانست به گل برسد، اما ضربه مرادمند درون محوطه جریمه السیلیه با برخورد به مدافع این تیم راهی کرنر شد.

دقیقه 40: داور این بار به نادر بلحاج از تیم السیلیه کارت زرد داد.

دقیقه 43: امین قاسمی نژاد با یک شوت کات دار زیبا می رفت دروازه السیلیه را باز کند که دروازه بان این تیم توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 45: کارا امبوجی دیگر بازیکن اخطاری تیم السیلیه در نیمه اول بازی بود.

دقیقه 2+45: محمدرضا خلعتبری ضربه کاشته پشت محوطه جریمه السیلیه را به آرامی تقدیم ابوبکر خلیفه، دروازه بان این تیم کرد.

نیمه دوم

دقیقه 52: ماهر با عبور از نعمتی با یک ضربه محکم از زاویه بسته می رفت تا زننده اولین گل بازی باشد، اما رحمتی با یک عکس العمل به موقع توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 58: شوت سرکش و محکم انصاری فرد به تیرک افقی دروازه رحمتی برخورد کرد.

دقیقه 60: اکبر صادقی اولین اخطاری شهر خودرو لقب گرفت.

دقیقه 65: ضربه کرنر قاسمی نژاد در آستانه ورود به دروازه السیلیه توسط خلیفه به کرنر فرستاده شد.

دقیقه 2+90: فرشاد فرجی از داور بازی اخطار گرفت.

نیمه اول وقت های اضافه

دقیقه 95: کارا امبوجی در شلوغی محوطه جریمه با یک ضربه دقیق دروازه شهر خودرو را تهدید کرد که رحمتی مجبور شد با پا این توپ را برگرداند.

دقیقه 96: کارا این بار با یک شوت کات دار دروازه رحمتی را با خطر جدی روبرو کرد که این دروازه بان باز هم با شیرجه عالی دروازه خود را بسته نگه داشت.

دقیقه 98: ارسال خلعتبری از جناح چپ با ضربه سر مرادمند همراه شد که خلیفه این توپ را به کرنر فرستاد.

نیمه دوم وقت های اضافه

دقیقه 116: داور به محمدحسین مرادمند کارت زرد نشان داد.

تصویر آمار این بازی در زیر آمده است:

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 87

به "پلی آف لیگ قهرمانان آسیا، رحمتی یک تنه تیمش را به مرحله گروهی برد، شهر خودرو با سرآسیایی، آسیایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلی آف لیگ قهرمانان آسیا، رحمتی یک تنه تیمش را به مرحله گروهی برد، شهر خودرو با سرآسیایی، آسیایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید