اعزام تیم های ملی والیبال نشسته به چین، اردوی تیم های وزنه برداری و تیراندازی برگزار می گردد

به گزارش ساری فان، ملی پوشان تیم های والیبال نشسته مردان و بانوان برای شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه، امشب تهران را به مقصد هانگژو ترک می نمایند.

اعزام تیم های ملی والیبال نشسته به چین، اردوی تیم های وزنه برداری و تیراندازی برگزار می گردد

با تور ترکیبی چین نوروز 99 سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید و از دیوار چین در پکن عبور کنید و به نمایشگاه گوانجو رفته و در خیابانهای شانگهای قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، کاروان ایران به سرپرستی هادی رضایی، مدیر تیم های ملی والیبال نشسته در قالب دو تیم آقایان و بانوان راهی این مسابقات خواهد شد و مسابقات از 5 تا 13 تیر ماه برگزار می گردد.

برای تیم ملی ایران در بخش آقایان داود علیپوریان، محمدخالقی، صادق بیگدلی(تهران)، مهدی بابادی(خراسان رضوی)، رمضان صالحی، مرتضی مهرزاد، مجید لشکری، امیرحسین کفشدار(مازندران)، میثم علیپور(گیلان)، مهرزاد مهروان(البرز)، احمد ایری(گلستان)، حسین گلستانی(قم) به میدان خواهند رفت.

در بخش بانوان نیز نسرین فرهادی، طیبه جعفری(چهارمحال و بختیاری)، معصومه زارعی، نداپنجهباشی(خراسانرضوی)، بتول خلیل زاده، بتول جعفریان، رضوان میرزایی(کرمان)، مهری فلاحی(گیلان)، فرزانه حیدری (هرمزگان)، زینب ملکی، مژگان سعیدی(اصفهان)، زهرا دانایی(گلستان) نمایندگان ایران در این رقابت ها هستند.

بتول مشرف جوادی به عنوان سرپرست بانوان، علیرضا معمری و مریم ایرانمنش به عنوان مربیان تیم ملی، بهمن تاروری زاده به عنوان مربی بدنساز در این اعزام ملی پوشان را همراهی می نمایند.

همچنین ابراهیم فیروزی، مهدی عاشوری و سید محمد مهدی موسوی به عنوان داوران مدعو و نیز لیلی توکلی به عنوان عضو ژوری از سوی فدراسیون پاراوالیبال آسیا و اقیانوسیه در این رویداد ورزشی حضور دارند.

در بخش مردان تیم های چین، ایران، عراق، ژاپن، قزاقستان، مغولستان، کره جنوبی و سریلانکا و در بخش بانوان نیز تیم های چین، ایران، ژاپن، قزاقستان، مغولستان، کره جنوبی و سریلانکا در این مسابقات شرکت نموده اند.

نمایندگان کشورمان در این مسابقات شامگاه شنبه، 3 تیر ماه تهران را به مقصد هانگژو ترک خواهند کرد و 13 تیر ماه به میهن بازمی گردند.

خبر دیگر اینکه دومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین در دو بخش تپانچه و تفنگ بادی برگزار می گردد.

ورزشکارانی که از اولین اردوی انتخابی تیم ملی برگزیده شده اند، به این اردو دعوت شدند و تمرینات آنها در سالن تیراندازی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین برگزار می گردد.

دومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی تیراندازی در دو بخش تپانچه و تفنگ بادی به توضیح زیر برگزار خواهد شد:

بخش اول؛ تپانچه بادی آقایان و بانوان (P1,P2) کلاس SH1

تاریخ ورود 9 تیر، تاریخ خروج 14 تیر

ورزشکاران مدعو: مهدی زمانیشورابی،حمید آقاهادی، فهیمه رحیمی (تهران)،مجید فلاحاردشیر، الناز عونی (آذربایجان شرقی)،عظیم کریمی (گیلان)،خدیجه رستمی (خوزستان)،ابراهیم سرودی، سمیرا ارم، ساره جوانمردی (فارس)، عالیه محمودی (مازندران)

بخش دوم؛ تفنگ بادی آقایان و بانوان (R2,R3,R4,R5) کلاس های SH1,SH2

تاریخ ورود 14 تیر، تاریخ خروج 22 تیر

ورزشکاران مدعو: معصومه جلیلیان(خراسان رضوی)، خدیجه ایمان طلب(گیلان)، رقیه شجاعی(زنجان)، طیبه جلال پور(یزد)، هادی نجفی ملکی، سمانه کوثرمدار، زهرا قنبری، مجید بابایی(تهران)، زهرا غلام زاده(گیلان)، سیدحمیدرضا موسوی، مهدی برنایی(فارس)، معصومه خدابخشی(لرستان)

حسین امیری به عنوان سرمربی بر این تمرینات نظارت دارد و سرپرستی اردو نیز بر عهده فاطمه روزبهانی است.

خبر دیگر اینکه دور دیگری از تمرینات تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین برای حضور در مسابقات قهرمانی دنیا مکزیک به میزبانی رامسر برگزار خواهد شد.

علی حسینی، علی صادقزاده، نادر مرادی، سید حامد صلحیپور، مهدی عظیمی، محمدامین ساکت(تهران)، امیر جعفری، یوسف یوسفی(البرز)، صمد عباسی، علیرضا ایزدی(کرمانشاه)، سامان رضی، محسن بختیار(گیلان)، ابوالفضل هادی شاهآبادی(خوزستان)، مجید فرزین(اردبیل)، سیامند رحمان(آذربایجان غربی)، منصور پورمیرزایی(کرمان)، محمدرضا رجبی(قزوین)، تعیین احمدی(کردستان)، علی اکبر قریبشی(فارس)، ملی پوشان دعوت شده در دو گروه بزرگسالان و جوانان هستند که از 7 تیر وارد محل برگزاری تمرینات خواهند شد.

تمرینات این مرحله زیر نظر علی اصغر رواسی، سرمربی تیم ملی و علی فخرآور و جواد رازی، مربیان تیم ملی برگزار می گردد.

سرپرستی این اردو نیز که از 8 تا 22 تیر ماه به میزبانی رامسر برگزار می گردد، بر عهده حمید شکریانی است.

منبع: تسنیم
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 108

به "اعزام تیم های ملی والیبال نشسته به چین، اردوی تیم های وزنه برداری و تیراندازی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعزام تیم های ملی والیبال نشسته به چین، اردوی تیم های وزنه برداری و تیراندازی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید