پرسپولیس در پرونده شکایت رسول پناه محکوم شد

به گزارش ساری فان، جدیدترین آرای کمیته شرایط بازیکنان صادر شد و باشگاه پرسپولیس در پرونده مهدی رسول پناه محکوم شد.

پرسپولیس در پرونده شکایت رسول پناه محکوم شد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از سابت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادره به توضیح زیر است:

با توجه به شکایت مهدی رسول پناه از باشگاه پرسپولیس تهران به علت مطالبه وجه بیست و چهار میلیارد ریالی به همراه خسارت تاخیر تادیه، کمیته شرایط بازیکنان درخصوص بخشی از خواسته شاکی به مبلغ بیست و دو میلیارد و یکصد و شصت میلیون ریال که درباره آن ادعای قرض دادن به باشگاه را داشته است، قرار عدم استماع دعوا صادر کرد. باشگاه پرسپولیس به پرداخت مبلغ ششصد و بیست میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت هزینه دادرسی محکوم شد.

پیرو شکایت محمد بائوج رضایی از باشگاه سایپا به علت مطالبه وجه به مبلغ دو میلیارد و پانصد میلیون ریال، سایپا به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی محکوم شد.

با توجه به شکایت فرشاد سالاروند از باشگاه مس رفسنجان به علت مطالبه وجه هفتصد و هشتاد میلیون ریالی، باشگاه مس به پرداخت ششصد و بیست و یک میلیون و یکصد و هشتاد و هشت هزار ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

عباس محمدیان به علت مطالبه وجه از باشگاه ماشین سازی تبریز شکایت کرد اما کمیته شرایط بازیکنان قرار رد دعوی صادر کرد.

شکایت مهرداد طهماسبی از باشگاه شمس آذر قزوین (بادران تهران سابق) بابت مطالبه یک میلیارد و هفتصد میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت مبلغ درخواستی و هزینه دادرسی محکوم شد.

در شکایت حمید جوکار از باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز بابت مطالبه هشتصد و هفتاد میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت چهارصد و پنجاه و سه میلیون ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

محسن آقایی از باشگاه خیبر خرم آباد شکایت کرد که این باشگاه به پرداخت کل مبلغ درخواستی به مبلغ یکصد و پنجاه و سه میلیون و هشتصد هزار ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

هادی ریش اصفهانی از باشگاه شهرداری ماهشهر به خاطر مطالبه وجه چهارصد و بیست میلیون ریالی شکایت کرد که طبق رای کمیته شرایط بازیکنان این مبلغ و هزینه دادرسی باید از سوی باشگاه پرداخت گردد.

باشگاه دریانوردان بوشهر از سبحان فاله و باشگاه پارس جنوبی به خاطر فسخ یک طرفه غیرموجه شکایت کرد و کمیته شرایط شکایت شاکی را مردود اعلام و قرار رد دعوی صادر کرد

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 فروردین 1401 بروزرسانی: 2 فروردین 1401 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1406

به "پرسپولیس در پرونده شکایت رسول پناه محکوم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس در پرونده شکایت رسول پناه محکوم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید