ورود مجلس به موضوع گرانی بلیت هواپیما

به گزارش ساری فان، عضو کمیسیون عمران مجلس، از ورود این کمیسیون به پرونده افزایش چشمگیر قیمت بلیط هواپیما اطلاع داد و گفت: به نظر من نرخنامه جدید پرواز های هوایی غیرواقعی است.

ورود مجلس به موضوع گرانی بلیت هواپیما

به گزارش خانه ملت، اقبال شاکری در واکنش به افزایش 155 درصدی قیمت بلیت پرواز های داخلی، گفت: قطعاً این اقدام به هیچ وجه قابل پذیرش نیست، زیرا مردم توان پرداخت چنین هزینه هایی برای خرید بلیط هواپیما را ندارند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: افزایش ناگهانی و بدون برنامه قیمت ها، فشار سنگینی به مردم و مسافران وارد می نماید و قطعاً این رویکرد موجب کاهش استقبال مردم برای استفاده از پرواز های هوایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه نرخنامه جدید حمل و نقل هوایی متناسب با هزینه های مصرفی ایرلاین ها نیست، اضافه نمود: من بعد از اعلام نرخ نامه جدید، دلایل افزایش قیمت ها و تناسب این مسائل با میزان هزینه ها را آنالیز کردم، حتی با چندین کارشناس و مسئول مرتبط نیز در این رابطه صحبت کردم، از این رو به نظر می رسد که نرخ های اعلامی به هیچ وجه واقعی نیست.

عضو کمیسیون عمران مجلس، از ورود این کمیسیون به پرونده افزایش قیمت بلیط هواپیما اطلاع داد و گفت: قطعاً در نشست هفته آینده این کمیسیون، مسئله افزایش ناگهانی و چشمگیر قیمت پرواز های هوایی با حضور مسئولان مربوطه مورد بحث و آنالیز قرار خواهد گرفت.

منبع: فرارو
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 654

به "ورود مجلس به موضوع گرانی بلیت هواپیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود مجلس به موضوع گرانی بلیت هواپیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید