واکنش سرمربی ستارگان به بلیت های 50 هزار تومانی در لیگ کشتی، قربانی: ثابت شد حق ما سرگروهی بود

به گزارش ساری فان، سرمربی تیم کشتی ستارگان ساری به فروش بلیت های 50 هزار تومانی برای ورود به سالن محل برگزاری لیگ برتر کشتی واکنش نشان داد.

واکنش سرمربی ستارگان به بلیت های 50 هزار تومانی در لیگ کشتی، قربانی: ثابت شد حق ما سرگروهی بود

مرتضی قربانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره حذف تیمش از مرحله گروهی لیگ برتر کشتی آزاد گفت: خیلی تلخ بود. واقعیت این است که همواره سعی کردم به لیگ کشتی یاری کنم. با اینکه بعد از مراسم قرعه کشی کسی انتظار نداشت ستارگان از این گروه صعود کند، ولی ما هزینه کردیم که تنور مسابقات کشتی گرم گردد. ریسک خیلی بزرگی هم بود. در دور رفت اختلاف فنی ما با حریف زیاد بود، اما ریسک کردم و دو کشتی گیر خارجی آوردم. همه گفتند اگر این همه هزینه کنی و تیمت ببازد، چه؟ ولی گفتم یا نباید شرکت می کردم، اما وقتی آمدم، باید گرمابخش مسابقات باشیم. دیدید که برای ملاقات ما با صنایع چقدر تماشاگر به سالن آمد.

وی با اشاره به اینکه تیمش به برترین شکل ممکن در دور برگشت از تیم ها میزبانی نموده است، توضیح داد: تمامی استانداردهای لازم در این زمینه رعایت شد. میزبانی هرچند هزینه زیادی برای ما داشت، اما کارمان را به برترین شکل ممکن انجام دادیم. میزبانی کوچکترین مسئله ای نداشت.

قربانی با تأیید گفته بعضی تماشاگران که اعلام کردند برای ورود به سالن بلیت 50 هزار تومانی خریداری نموده اند، یادآور شد: بله، این رخ داد و دو ساعت در نوبت صبح بلیت فروشی شد. می خواستم بگویم که کشتی ارزش دارد. همواره که برای تماشا فوتبال و فوتسال نباید بلیت فروشی گردد. جایگاه کشتی هم معین است. البته من خودم خیلی از تماشاگران را بدون بلیت داخل آوردم و نگذاشتم کسی به خاطر نداشتن پول بلیت، بیرون بماند. سالن هم تقریباً پر شده بود.

سرمربی تیم ستارگان ساری با انتقاد از نحوه محاسبه امتیاز تیم ها برای صعود به مرحله نیمه نهایی گفت: مثل سال گذشته تنها با یک باخت به مرحله بعدی صعود نکردیم. مقابل صنایع مازندران 5-5 بردیم و 7 بر 3 باختیم. ما اعتقاد داشتیم که حتماً باید امتیاز مثبت را برای صعود ارزیابی می کردند، نه برد انفرادی رو در رو را. به این شکل، وقتی صبح به آنها باختیم، مسجل شد که اوت شده ایم و دو مسابقه بعدی بعدازظهر ما مقابل مقاومت و خراسان جنوبی عملاً هیچ فایده ای نداشت. ما با سازمان لیگ همکاری کردیم، وگرنه اگر هم کشتی نمی گرفتیم، هیچ تأثیری روی کارمان نداشت. البته که رئیس سازمان لیگ نه در دور رفت و نه برگشت حضور فیزیکی در سالن مسابقات نداشت. این قانون از نظر من اشتباه است و هیچ امیدی برای تیم ها بعد از رویارویی با حریف اصلی شان باقی نمی گذارد. یعنی اگر با ضربه فنی و امتیاز بالا حریف را ببری، این هیچ تأثیری روی کار ندارد.

وی با اشاره به انتقادی که در زمان قرعه کشی لیگ نسبت به عدم سرگروهی ستارگان داشت، اضافه کرد: با نتایجی که به دست آمد، ثابت شد که حق ستارگان سرگروهی بود و خیلی حیف شد که این تیم در نیمه نهایی حضور ندارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 دی 1400 بروزرسانی: 6 دی 1400 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1314

به "واکنش سرمربی ستارگان به بلیت های 50 هزار تومانی در لیگ کشتی، قربانی: ثابت شد حق ما سرگروهی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سرمربی ستارگان به بلیت های 50 هزار تومانی در لیگ کشتی، قربانی: ثابت شد حق ما سرگروهی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید