نسکافه شیشه ای برای عمو و همسرش

به گزارش ساری فان، مرد جوانی که با مسموم کردن نسکافه قصد داشت عمو و زن عمویش را به قتل برساند، پس از بازداشت مدعی شد آن ها به اشتباه نسکافه مسموم را خورده اند.

نسکافه شیشه ای برای عمو و همسرش

به گزارش، چند روز قبل مرد میانسالی به همراه همسرش نزد پلیس رفت و پس از شکایت از برادرزاده اش مدعی شد: برادرزاده ام به نام داریوش سال ها قبل عاشق مینا دختر برادر دیگرم شده بود و از قضا پسر من هم به مینا علاقه زیادی پیدا کرده بود. در نهایت این جدال عشقی میان دو پسرعمو به ازدواج داریوش و مینا ختم شد. ولی ازدواج دو برادرزاده ام با هم 4 سال بیشتر طول نکشید، چون داریوش که راننده آمبولانس خصوصی بود به ماده مخدر صنعتی شیشه اعتیاد پیدا کرده بود و مینا هم با دریافت مهریه اش از او جدا شد. در حقیقت با این اتفاق داریوش همه زندگی اش را از دست داد و 7 ماه قبل به خانه من آمد تا با ما زندگی کند من هم قبول کردم تا اینکه چند روز قبل زمانی که من و همسرم داخل خانه بودیم داریوش برایمان نسکافه آورد. با خوردن نسکافه بی هوش شدیم. اگر بچه هایمان به سراغمان نیامده بودند به طور حتم مرده بودیم. فرزندانم بدن نیمه جان ما را به بیمارستان رساندند و پس از 10 روز که در کما بودیم، زنده ماندیم حالا هم آمده ام تا از داریوش شکایت کنم چراکه او قصد جان ما را کرده بود.

با ثبت شکایت این مرد میانسال و همسرش بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازداشت داریوش را صادر کرد. مرد جوان پس از بازداشت در ادعای عجیبی گفت: عمو و زن عمویم دروغ می گویند آن ها می خواهند با این کار برایم پاپوش درست کنند و من را به زندان بفرستند تا پسرشان با همسر سابقم ازدواج کند. پس از این اظهارات و دستور بازپرس، داریوش برای بررسی ادعاهایش در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت و با گذشت 9 روز از بازداشتش، او ادعای دیگری را عنوان کرد و گفت: من ماده مخدر شیشه را برای مصرف خودم در نسکافه ریخته بودم. اما عمو و زن عمویم که از ماجرا بی خبر بودند، به اشتباه نسکافه مرا خوردند و مسموم شدند. من قصد مسموم کردن و کشتن آن ها را نداشتم. با اظهارات جدید مرد جوان، بازپرس جنایی دستور تحقیقات در خصوص این ادعا را صادر کرد.

منبع: ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 260

به "نسکافه شیشه ای برای عمو و همسرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسکافه شیشه ای برای عمو و همسرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید