مار 2.5 متری مردی را تا آستانه سکته برد!

به گزارش ساری فان، تهران (پانا) - بیرون آمدن مار کبرای سیاه 2.5 متری از سوراخ توالت موجب وحشت مرد هندوستانی شد.

مار 2.5 متری مردی را تا آستانه سکته برد!

به گزارش خبرنگاران جوان، بعضی افراد حتی شنیدن واژه مار نیز ترس و وحشت را در ذهن آن ها ایجاد می نماید. حالا تصور کنید چنین افرادی در جایی حضور داشته باشند و ناگهان در نزدیکی آن ها سرو کله یک مار خطرناک ظاهر گردد. اتفاق وحشتناکی که به تازگی برای یک مرد روستایی در هند رخ داد.

این مرد اهل روستای باسِلی در منطقه پوشکار ایالت راجاستان هند هنگام رفتن به سرویس بهداشتی خانه اش ناگهان با یک مار کبرا سیاه رنگ روبه رو شد. در حالی که این مرد در دستشویی حضور داشت این مار 2.5 متری را مشاهده کرد که سرش را از داخل سوراخ کاسه توالت بیرون آورده بود. این مرد که دچار ترس و وحشت زیادی شده بود بلافاصله سرویس بهداشتی را ترک و فرار کرد.

در ادامه خانواده این مرد پلیس محلی را در جریان این حادثه قرار دادند و پلیس با یاری تیم جنگلبانی محلی پیروز به شکار این مار و انتقال از خانه این مرد شد. پرسنل جنگلبانی پس از شکار، این مار را در یک منطقه جنگلی رها کردند. تصاویری که در فضای مجازی منتشر شده این مار کبرای سیاه رنگ ترسناک را نشان می دهد.

لازم به ذکر است؛ پیداشدن این مار در این خانه روستایی در هند در حالی خبرساز می گردد که سال گذشته پیدا شدن یک مار شاه کبرای عظیم در یک خانه روستایی دیگر در هند خبرساز شده بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 14 تیر 1400 بروزرسانی: 14 تیر 1400 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1100

به "مار 2.5 متری مردی را تا آستانه سکته برد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مار 2.5 متری مردی را تا آستانه سکته برد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید