قهرمان جهانی که کارگری می کند، گلایه از وعده های ناتمام مسئولان

به گزارش ساری فان، به گزارش خبرنگاران، اکبر سبحانی دارنده بازوبند قهرمانی و کشتی پهلوانی در استان اردبیل با گذشت سال ها از قهرمانی به دلیل بیکاری و عدم توجه مسئولان مجبور است برای کسب روزی حلال به کارگری روی آورده تا رزق و روزی خود را به دست آورد.

قهرمان جهانی که کارگری می کند، گلایه از وعده های ناتمام مسئولان

این قهرمان جهان که از وعده های واهی مسئولان گله مند است، در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: بعد از کسب قهرمانی های مختلف در رده های سنی نونهالان تا بزرگسالان در سطح ملی، بین المللی، جهانی و کسب سه قهرمانی رشته کشتی پهلوانی هنوز نتوانستم زندگی تشکیل داده و شغل مناسب و آبرومندی را پیدا کنم.

وی شرح داد: در استان اردبیل کمتر فردی وجود دارد که مدال ها و قهرمانی های بنده را داشته باشد اما هر بار به پیش استاندار، معاونان و مسئولان استان رفته ام با وعده هایی روبه رو شده ام که هیچیک از آنها تا به امروز تحقق نیافته است.

این قهرمان جهان گفت: هر چند کسب روزی حلال را حتی با کارگری برای خود افتخار می دانم اما قطعاً دست زدن به این کارها در شأن یک قهرمان جهان نیست هر چند که بنده خود کار را عیب و عار نمی دانم و حاضر هستم با تلاشی مضاعف در جهت تأمین نیازمندی خود و خانواده تلاش کنم.

سبحانی اضافه کرد: بعد از چندین بار مراجعه به استانداری اردبیل و ارسال مدارس به کمیته المپیک با وعده های چندین ماهه هیچ اقدام اساسی برای جذب و به کارگیری بنده در مشاغل مختلف انجام نشده و همچنان نگران از آینده خود هستم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: مسئولان کشتی هم به رغم آنکه بنده تمام زندگی و عمرم را در این راه صرف کردم، هیچ کار خاص برای قهرمان خود انجام نمی دهند و همه وعده ها سرابی پیش نیست.

سبحانی اضافه کرد: کنندگان اردبیل در مجلس بارها در ملاقات و حضور بنده در ستادها و برنامه های حمایتی وعده دادند که از وزیر ورزش پیگیر حل مشکل اشتغال بنده خواهند بود اما کار را بعد از چند روز رها کرده و حتی به تماس های تلفنی بنده هم جواب نمی دهند.

وی بیان نمود: 31 سال دارم و در آستانه ازدواج هستم ولی معطل شغل و درآمد کافی هستم تا بتوانم زندگی تشکیل دهم که قطعاً از مسئولان انتظار می رود به خواسته های به حق قهرمانان رسیدگی کرده و حداقل حمایت های شغلی و بیمه ای را انجام دهند.

سبحانی ادامه داد: بعید می دانم حتی از طریق رسانه ها هم مسئولان درد دل ما را بشنوند ولی با این همه همواره سعی می کنم تا در شأن یک قهرمان رفتار کرده و هیچ وقت دنبال دیگر مسائل حاشیه ای نبوده و به اصل ورزش و قهرمانی در رشته کشتی بپردازم تا با توکل بر خداوند بخشی از مسائل برطرف شود.

این قهرمان جهان در رشته کشتی شرح داد: به هیچ وجه در این سال ها ناامید از راستا قهرمانی ها و پهلوانی ها نشدم ولی امیدواریم مسئولان هم در انجام وعده ها و تحقق آنها جوانمردی و پهلوانی به خرج داده و به خواسته های ورزشکاران به ویژه قهرمانان و عموم مردم که نسبت به آنها تعهد دادند، به شایستگی عمل کنند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1221

به "قهرمان جهانی که کارگری می کند، گلایه از وعده های ناتمام مسئولان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمان جهانی که کارگری می کند، گلایه از وعده های ناتمام مسئولان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید