فیلمبرداری دیجیتالی با دوربین سوپر 8

به گزارش ساری فان به نقل از نیواطلس، دوربین یادشده که فراگمنت 8 نام دارد در هر بار فیلمبرداری ویدئویی می تواند به مدت حداکثر دو دقیقه تصاویر را ضبط کند. دقت تصاویر ضبط شده 720 پیکسل است. این کار با هدف مشابهت سازی دوربین مذکور با دوربین های سوپر هشت قدیمی اجرا شده که هر بار تنها می توانستند سه دقیقه فیلمبرداری کنند.

فیلمبرداری دیجیتالی با دوربین سوپر 8

دوربین یادشده در حین فیلمبرداری سروصدای محیط اطراف را هم ضبط نمی کند و به جای این کار صدای خر خری شنیده خواهد شد که یادآور چرخش موتور دوربین های سوپر هشت قدیمی است.

تصویر نهایی ضبط شده از طریق پورت یو اس بی و با فرمت MP4 یا GIF در دسترس خواهد بود. لذا می توان آن را به سرعت با سایرین به اشتراک گذاشت. در مقام مقایسه باید گفت که فیلم های سوپر هشت قدیمی برای ظهور و آماده سازی نیازمند فرصتی یک یا دو هفته ای بودند.

مهم ترین شباهت این دوربین به دوربین های سوپرهشت قدیمی استفاده از منظره یاب نوری و غیر الکترونیکی و نیز سه حفره برای دریافت و ضبط تصاویر در جلوی آن است. همچنین می توان سرعت ضبط فریم ها را به صورت 9 یا 24 فریم در ثانیه تنظیم کرد. دوربین یادشده به قیمت 78 دلار در آینده نزدیک به بازار می آید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 159

به "فیلمبرداری دیجیتالی با دوربین سوپر 8" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلمبرداری دیجیتالی با دوربین سوپر 8"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید