فروش فوق العاده ایران خودرو از امروز شروع شد

به گزارش ساری فان، اجرای بیست وچهارمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از امروز (سه شنبه) با عرضه چهار محصول از سبد محصولات این گروه خودروسازی شروع شده و به مدت چهار روز (تا خاتمه روز آدینه 23 مهرماه) مهلت برای ثبت نام متقاضیان در نظر گرفته شده است. مشتریان دقت نمایند که تنها سه روز پس از اعلام لیست نهایی منتخبان فرصت واریز وجه خودرو و تکمیل ثبت نام خود را دارند و شرط الزام در رهن شرکت ماندن یکساله سند خودرو اعمال می گردد.

فروش فوق العاده ایران خودرو از امروز شروع شد

به گزارش ایسنا، بیست وسومین دوره فروش فوق العاده محصولات این خودروساز، در هفته اول مهرماه (هفتم مهرماه) با عرضه تنها محصول هایما S 7 پلاس توربوشارژر اتوماتیک اجرا شد که با توجه به کم شدن فاصله قیمتی این خودروی هایما S 7 از کارخانه تا بازار، بدون محدودیت قرعه کشی برگزار گردید.

حال در بیست وچهارمین طرح فروش فوق العاده گروه صنعتی ایران خودرو، چهار محصول پژو پارس بنزینی، راناپلاس، پژو 207 دستی سقف شیشه ای و دناپلاس توربوشارژر اتوماتیک با موعد تحویل حداکثر سه ماهه و قیمت قطعی عرضه شده است؛ متقاضیان از امروز (سه شنبه/20 مهرماه) به مدت چهار روز (تا خاتمه روز آدینه/ 23 مهرماه) فرصت دارند تا با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale. ikco. ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

مراسم قرعه کشی برای معین مشتریان نهایی، یک روز پس از خاتمه مهلت ثبت نام (روز شنبه/24 مهرماه) در حضور نمایندگان نهاد های نظارتی برگزار خواهد شد. پس از قرعه کشی، اسامی منتخبان به وسیله درج اسامی در سایت رسمی فروش محصولات این شرکت و ارسال پیامک اعلام خواهد شد.

این بار برخلاف روال همیشگی طرح های فروش که پنج روز مهلت برای واریز کامل وجه مبلغ خودرو های طرح فروش فوق العاده یا واریز مبلغ علی الحساب خودرو های طرح پیش فروش یکساله وجود داشت، در این طرح مشتریان منتخب ظرف مدت سه روز فرصت دارند تا وجه کامل خودرو را واریز نمایند.

لازم به یادآوری است که پیش از اعلام اسامی منتخبان، مشتری هیچگونه وجهی واریز نخواهد کرد و کماکان این امکان برای منتخبان طرح های قبلی ایران خودرو که پیروز به واریز وجه نشدند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش ایران خودرو، اقدام به ثبت نام نمایند.

محدودیت های فروش فوق العاده هم همچنان در این طرح اجرا می گردد و براین اساس شروطی از جمله اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کدملی، حداقل فاصله 48 ماهه از خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت های ایران خودرو و سایپا، عدم پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهی نامه معتبر، تعلق شماره حساب و شماره تماس اعلامی به شخص متقاضی و… اعمال خواهند شد.

آنچه که در بخشنامه این طرح به چشم می خورد، این است که از مرحله هیجدهم به بعد، طبق مصوبه کمیته خودرو، دیگر شرط الزام در رهن ماندن یکساله سند خودرو ها حذف شد، اما طبق بخشنامه فروش فوق العاده ارائه شده، گویا همچنان این محدودیت جزو شرایط اعمال می گردد و در شرایط اختصاصی این طرح آمده است: بر اساس شرایط مندرج در جدول فروش، مبلغ 500 هزار ریال از ثمن معامله به وسیله مشتری، تا مدت یک سال پرداخت نخواهد شد و به ازای مبلغ دین و تعهد مشتری بابت عدم انتقال خودرو به غیر، خودرو به همان مدت در رهن شرکت قرار خواهد گرفت.

شرط مدت در این بند، صرفاً در اختیار خودروساز بوده و مشتری نمی تواند قبل از موعد مذکور آن را پرداخت کند. پس از گذشت مدت یک سال از صدور فاکتور، مشتری می بایست نسبت به فک رهن خودرو و پرداخت هزینه های متعلقه، مطابق با ضوابط شرکت اقدام کند و پس از آن سند چاپ و در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

منبع: فرارو
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1253

به "فروش فوق العاده ایران خودرو از امروز شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش فوق العاده ایران خودرو از امروز شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید