تور دبی ارزان: فرهاد مجیدی شب ها در اردوی دبی نبوده!، زالوی استقلال را برکنار کنید، تا وقتی تیم هیولای درون دارد قهرمان نمی گردد، ارتش فحاش همه را ترسانده است

به گزارش ساری فان، سرمربی پیشین استقلال گفت:شنیده ام هم سرمربی و هم خیلی از بازیکنان در اردوی دبی نظم نداشتند و شب ها آزاد بودند که بروند و بیایند.

تور دبی ارزان: فرهاد مجیدی شب ها در اردوی دبی نبوده!، زالوی استقلال را برکنار کنید، تا وقتی تیم هیولای درون دارد قهرمان نمی گردد، ارتش فحاش همه را ترسانده است

با تور دبی ارزان در زیباترین سواحل خلیج فارس استراحت کنید و شهری پر زرق و برق، بین‌المللی و پیشرفته را سیاحت کنید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محمود فکری در خصوص شکست استقلال مقابل الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: استقلال برای این بازی از قبل ترسیده و از پیش باخته بود. همان پیج هایی که به وسیله آقایان ما را زدند با دست خودشان، خودشان را زدند. الهلال را عظیم کردند تا فضا را برای فرار رو به جلو آماده نمایند که اگر باختند، بگویند این تیم بازیکنان میلیون دلاری داشته و باید به آن می باختیم!

بازیکنان استقلال در زمین متوجه شدند الهلال غول نیست

وی توضیح داد: با این حال بازیکنان در بازی تازه متوجه شدند الهلال آن غولی که ساخته شده بود نیست. با همان ترسی هم که بازی می کردند چه در نیمه اول و چه بعد از اینکه دو گل خوردند موقعیت ساختند ولی به هر حال دیر شده بود. آمادگی ذهنی، شجاعت و نترس بودن باید از قبل به وجود می آمد.

هافبک اسبق استقلال با اشاره به کیفیت الهلال عربستان گفت: الهلال در حد و مقدار ای نبود که استقلال از آن بترسد. استقلال هم یکی از رجحانن تیم های آسیا است. دو قهرمانی و دو نایب قهرمانی دارد. تیمی نیست که بخواهد دست و پا بسته باشد. مطمئنا الهلال هم از نام استقلال می ترسید اما فضایی که خودی ها برای استقلال درست نموده بودند، برای الهلال در عربستان درست نشده بود.

وی افزود: در بازی ای که می توانستیم حتی برنده بیرون بیاییم، این رخ داد. بازیکنان تیم هم بعد از بازی گفتند آن طور که الهلال را عظیم نموده بودند، نبود. متأسفانه آدم های خودشان جوی به راه انداختند و می خواستند مردم را برای باختن آماده نمایند که تاوان سنگینی داشت.

شنیدم سرمربی شب ها در اردو نبود

فکری افزود: غیر از این مسائل امیدوارم چیزهایی که شنیدم صحت نداشته باشد. در حالی که فکر نمی کنم شنیده های من دروغ یا غلط باشد. شنیدم که هم سرمربی و هم خیلی از بازیکنان در اردو نظمی نداشتند. شب ها آزاد بودند که بروند و بیایند. تیمی که برای چنین بازی مهمی می خواهد آماده گردد و چند روز زودتر به اردو رفته باید از همه لحاظ در قرنطینه باشد و از نظر ذهنی، روحی و جسمی آماده گردد. من حتی از درون تیم شنیدم که سرمربی شب ها در اردو نبود. بازیکنان هم آن طور که باید کنترل نشدند شاید گفتند ما که می بازیم، حداقل زیاد غصه نخوریم!

ارتش شان در هرجایی بتواند بی شرمانه فحاشی می نماید حتی در فرودگاه

وی با اشاره به برخورد زشت و زننده بعضی با پرویز مظلومی در فرودگاه اسم کرد: رفتارهای بیشرمانه، گستاخانه و دور از اخلاق و انسانیت را در فرودگاه دیدیم. خیلی وقیحانه رفتارهایی را انجام می دهند که در طول تاریخ استقلال ندیده ایم. در چشم پیشکسوت به او بی احترامی می نمایند. در حالی که جوابگوی این باخت ها باید کادر فنی باشد نه عضو هیات مدیره. چون مظلومی گفت ما به حرف کسی گوش نمی کنیم و خودمان برای باشگاه تصمیم می گیریم، شاید به مذاق خیلی ها خوش نیامد. ارتش فحاش شان در فضای مجازی، مقابل باشگاه، در فرودگاه، در تمرین و هر جایی که بتوانند دسترسی پیدا نمایند، می آیند و اینقدر بیشرمانه توهین می نمایند.

آقایانِ پیشکسوت! تا کِی می خواهید سکوت کنید؟

کاپیتان اسبق استقلال در انتقاد از رفتار منفعلانه پیشکسوتان این تیم گفت: من واقعا از سکوت پیشکسوتان استقلال متاسف و ناراحتم. چطور سکوت می نمایند؟ پرویز مظلومی یک روز بازیکن این تیم بوده، یک روز مربی و سرمربی، یک روز سرپرست و الان هم به اسم عضو هیات مدیره کار می نماید. هر کدام از پیشکسوتان ممکن است روزی برگردند و در استقلال جایگاهی پیدا نمایند. آیا دوست دارند وقتی به آنها بی احترامی می گردد همه استقلالی ها سکوت نمایند؟ تا کی می خواهید سکوت کنید و حرفی نزنید؟

استقلال گرفتار یک زالو شده اما پیشکسوتان سکوت می نمایند

فکری افزود: آیا این گستاخی ها زمان امیر قلعه نویی یا خود مظلومی یا منصوریان، مرفاوی، مربی های خارجی و حتی خود من دیده می شد؟ الان بیشرمانه می تازند و به هر شکلی فحاشی می نمایند. کسی هم جلودارشان نیست. استقلال گرفتار زالویی شده که همه استقلالی ها باید دست به دست هم بدهند و آن را از کار برکنار نمایند.

به خاطر قهر آقایان یک قهرمانی را از دست دادیم

سرمربی پیشین استقلال توضیح داد: یک تیم چقدر باید نتیجه نگیرد؟ سال قبل به خاطر قهر کردن آقایان یک قهرمانی را از دست دادیم. سال جاری هم از قهرمانی دور ماندیم. چقدر باید به این آدم ها فرصت داده گردد؟ اینکه همه هواداران و پیشکسوتان سکوت می نمایند و منتظرند اوضاع و احوال تیمشان درست گردد و قهرمانی بیاورد، شدنی نیست.

در زمان حضورم در استقلال همه کارشناس شده بودند

وی اعلام نمود: اگر در اردوی تیم رقیب آرامش و شجاعت وجود دارد، به خاطر این است که خیلی چیزها را تحمل کردند و الان به آرامش رسیده اند که یکدلی و اتحاد منطقی وجود دارد. زمان خود من همه انتقاد می کردند، همه کارشناس و دلسوز استقلال شده بودند، الان چرا سکوت می نمایند؟ فقط از ترس اینکه فحش نخورند؟ الان هم زمانی است که استقلال گرفتار یک معضل عظیم شده و همه باید یاری نمایند تا این تیم نجات پیدا کند. استقلال را غصب و تسخیر نموده اند، باید نجاتش بدهیم.

استقلال غصب شده و تیم را با فحاشی در اختیار گرفته اند

فکری تاکید نمود: ملکیان یکی دو مصاحبه نموده و دوباره همین زامبی ها آغاز به فحاشی کردند! مگر هیات مدیره قدرت تصمیم گیری ندارد؟ هر پیشکسوتی صحبت نموده علیه او فحاشی کردند، این یعنی استقلال غصب شده و این تیم را با فحاشی ها در اختیار خودشان گرفته اند. همه را با این روش می ترسانند و به این ترتیب استقلال درست شدنی نیست.

مردم و هواداران واقعی هم وقتی ما را می بینند، مطالبه گر می شوند که چرا استقلال چنین شرایطی دارد. اگر می خواهیم استقلال این طور نباشد، همه باید یاری کنیم، سکوت استقلالی ها معنا ندارد. نمی دانم چرا همه سکوت نموده اند که آقایان هر کاری می خواهند انجام بدهند. همه از پشت پرده کارهایی که با من کردند اطلاع دارند. الان هم اگر بخواهند با مربی تازهی صحبت نمایند، می گوید ممکن است همان بلایی که سر فکری آوردند سر ما هم بیاورند. حتما کارهایی شده که می گویند، اما متأسفانه لب ها را دوخته اند و کاری نمی نمایند.

بعضی پیشکسوتان از فحش خوردن می ترسند

فکری توضیح داد: عده ای از پیشکسوتان به خاطر ترس از فحش خوردن چیزی نمی گویند، عده ای به خاطر از دست ندادن فالوئر و عده ای هم به خاطر اینکه دوست دارند چند بچه به آنها ماشاءالله ماشاءالله بگویند. با این شرایط چطور منتظریم استقلال قهرمان لیگ یا جام حذفی یا آسیا گردد؟ وقتی تیم هیولای درون داشته باشد، نمی تواند قهرمانی به دست بیاورد. هر بار هم یک بهانه و یک مقصر می آورند، نمی دانم استقلالی ها تا به کی می خواهند گول این حرف های بچگانه را بخورند؟

مگر نفت مسجد سلیمان استقلال و پرسپولیس است؟

سرمربی پیشین نفت مسجدسلیمان در خصوص اینکه پس از تمدید قرارداد قطع همکاری شد و پور موسوی را به اسم سرمربی تازه این تیم نفتی اعلام کردند، گفت: در جلسه ای حاضر شدیم و بندهایی را مطرح کردند، یکی دو نفر از عظیمان فوتبال و بعلاوه شرکت نفت هم در این جلسه حضور داشتند. همان دو عضو شرکت نفت خودشان گفتند اگر می خواهید این بندها را اضافه کنید، بندهایی را هم بگذارید که دو طرفه باشد. مگر استقلال یا پرسپولیس یا سپاهان است که سه باخت پیاپی ندهد؟

به مسئولان نفت گفتم شما من را نمی خواهید

وی افزود: مگر مسائل اقتصادی تان همواره منظم است یا پشتیبانی دارید که چنین بندهایی می خواهید قرار بدهید؟ 22 امتیاز در نیم فصل گرفتن، یعنی تیم چهارم یا پنجم جدول، من به آنها گفتم شما من را نمی خواهید. بعد از آن هم تعیین شد با پورموسوی هماهنگ نموده بودند. تا ساعت 4 و 5 که ما در جلسه بودیم، بعد دیدیم همان شب عکس انداختند و منتشر کردند؛ یعنی نشسته بودند و مذاکره نموده بودند. همه کارها را انجام دادند، حتی با محمد طیبی هم هماهنگ نموده بودند. او به تهران آمده بود و قرارداد بستند. تعیین بود که کارها را از قبل چیده بودند.

مدیر حقوقی نفت دوست دارد هر سال تیم را خودش ببندد

فکری در خصوص مشکلاتی که بین پورموسوی و نفت مسجدسلیمان به وجود آمد، گفت: من را با این بندها فراری دادند، شنیدم پورموسوی هم لیستی داده بود، با نفرات مورد نظر او صحبت می کردند و با مبالغ پایین آنها را فراری می دادند و نفرات خودشان را ظاهرا جذب می کردند. مدیرحقوقی باشگاه که در مذاکرات حضور دارد، دوست دارد هر سال خودش تیم را ببندد. در جلسه ای که حضور داشتیم می گفت به جان مادرم نمی خواهم باشم. اینجا اوضاع خوبی ندارد. بعد هم جلسه را بهم زدند و رفتند، اما شب دیدیم در عکس با پورموسوی و طیبی حضور دارد.

یک نفر من را فراری داد اما خودش ماند

وی توضیح داد: بعد از بازی با آلومینیوم با هم از اراک برگشتیم، می گفت من دیگر آنجا نیستم، خودم چند بار به او زنگ زدم و گفتم شما بچه مسجد سلیمان هستید، بیا و یاری کن. گفت؛ نه، من دیگر نیستم. این تیم شکل ندارد، پولم را ندادند و... در همان جلسه هم چند بار بلند شد، می گفت جلسه دارم و می خواهم بروم که باعث شد با او تند صحبت کنم. چه اتفاقی افتاد که وقتی من را فراری داد همه چیز خوب شد و خودش در همه جلسات بود.

فعلا می خواهم استراحت کنم

مربی فوتبال کشورمان در خصوص اینکه آیا در فصل تازه به فعالیتش ادامه می دهد، گفت: تیم های لیگ رجحان مربیان شان را گرفته اند. از زمانی که بازی ها تمام شد، خیلی از تیم های لیگ یکی که برنامه صعود، تشکیلات، سازماندهی و ساختار خیلی قوی داشتند، با من صحبت کردند اما گفتم فعلا با توجه به اتفاقاتی که برایم چه در استقلال و چه در نفت مسجدسلیمان افتاد کمی استراحت کنم، تا ببینم در آینده خدا چه می خواهد.

فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 شهریور 1400 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1208

به "تور دبی ارزان: فرهاد مجیدی شب ها در اردوی دبی نبوده!، زالوی استقلال را برکنار کنید، تا وقتی تیم هیولای درون دارد قهرمان نمی گردد، ارتش فحاش همه را ترسانده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور دبی ارزان: فرهاد مجیدی شب ها در اردوی دبی نبوده!، زالوی استقلال را برکنار کنید، تا وقتی تیم هیولای درون دارد قهرمان نمی گردد، ارتش فحاش همه را ترسانده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید