(عکس) ماجرای موتورسواری ستاره فوتبال چه بود؟

به گزارش ساری فان، زلاتان ایبراهیموویچ ستاره سوئدی تیم فوتبال میلان در حالت عادی مستعد خبرسازی و جنجال آفرینی هست چه برسد به زمانی که فرصتی مانند ایفای نقش یک مجری یک رویداد بزرگ و ملی مانند فستیوال موسیقی سن رمو ایتالیا به او داده شود.

(عکس) ماجرای موتورسواری ستاره فوتبال چه بود؟

در یکی از حساس ترین مقاطع فصل برای میلان، زلاتان که به دلیل مصدومیت این روزها نمی تواند روسونری را همراهی کند، سرگرم مجری گری در جشنواره موسیقی معروف ایتالیایی هاست و در این روزهای اخیر هم با اظهارات و اقداماتش بر جذابیت های این رویداد افزوده است. جدیدترین اقدام او هم نشستن پشت ترک یک موتورسوار کاملاً غریبه برای فرار از ترافیک و به موقع رساندن خودش به برنامه اش بوده است. این حرکت او به خاطر خطراتی که برایش داشت به خصوص به دلیل فیلم دریافت از خودش پشت موتور، با نقدهای همراه بوده اما ستاره 39 ساله میلان می گوید چاره ای نداشت جز اینکه چند کیلومتر آخر جهتش را با موتورسیکلت طی کند وگرنه باید قید اجرای خود در کنار دوست صمیمی خود سینیشا میهایلوویچ را می زد.

ایبراهیموویچ درباره این ماجرا گفت: بعد از هدر رفتن سه ساعت از وقتم در اتومبیل، به راننده ام گفتم که در خودرو را باز کند تا خودم مابقی جهت را برم. یک موتوری را نگه داشتم و از او پرسیدم می تواند مرا تا سن رمو ببرد؟ می دانم که ممکن است غیرممکن به نظر برسد. به همین خاطر هم از خودم پشت موتور فیلم گرفتم چون اگر این کار را نمی کردم کسی حرفم را باور نمی کرد که من برای آمدن به این مراسم موتور گرفته ام.

زلاتان در واکنش به نقدها از او به خاطر به خطر انداختن خودش هم گفت: ریسک کرده ام؟ شاید همینطور باشد اما من از ریسک کردن نمی ترسم، ضمن اینکه چاره ای دیگری برای به موقع رساندن خودم به این مراسم نداشتم. فقط دو نفر شاهد موتورسوار شدن من بودند، یکی راننده موتور بود و نفر دیگر دوستم. آنها به من یک مکان یاب دادند تا موقعیتم را دنبال کنند و اگر موتورسوار مرا به ناکجاآباد می برد، بتوانند مرا پیدا کنند.

در همین حال رادیو مونت کارلو هم با موتوسواری که ایبرا را به برنامه اش رساند و خودش را فرانکو معرفی کرد، مصاحبه ای انجام داد. او که از قضا طرفدار پروپاقرص میلان هم هست، درباره اتفاقی که برایش رخ داد گفت: من داشتم به خانه برمی گشتم و در ترافیک گیر افتاده بودم. چشمم به یک ون سیاه افتاد که دو نفر داخل آن بودند. یکی از آنها شبیه ایبراهیموویچ بود. از خودم پرسیدم این واقعاً ایبراست؟ همان موقع راننده ون شیشه پنجره اش را پایین آورد و به من گفت: ایبرا می پرسد که آیا می توانی او را به سن رمو ببری؟ من هم پاسخ دادم: البته که می توانم. او را می رسانم! هیچ مسئله ای نیست. خوشبختانه یک کلاه ایمنی اضافه همراهم داشتم. به همسرم زنگ زدم و گفتم که دارم همراه با ایبراهیموویچ به سن رمو می روم. باورش نمی شد! من معمولاً فقط آخر هفته ها از موتور استفاده می کنم و قبل از این هم هرگز با موتور وارد بزرگراه نشده بودم. زلاتان می خواست خودش موتور را براند اما به او گفتم نه ایبرا خودم می رانم. من طرفدار میلانم. زلاتان هم گفتم که پیراهنش را برای من خواهد فرستاد.

منبع: فرارو
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 947

به "(عکس) ماجرای موتورسواری ستاره فوتبال چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) ماجرای موتورسواری ستاره فوتبال چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید