شنا در آب های مخصوص کشاورزی جان دو جوان را گرفت

به گزارش ساری فان، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره جزئیات حادثه غرق شدگی در آب های مخصوص کشاورزی در پاکدشت توضیحاتی داد.

شنا در آب های مخصوص کشاورزی جان دو جوان را گرفت

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در مصاحبه با خبرنگاران، اظهار کرد: در ساعت 08:28 صبح امروز در پی تماس از طرف همکارانمان در آتش نشانی پاکدشت و شریف آباد و اعلام احتیاج به گروه غواص و نجات ویژه، گروهی از آتش نشانان شهرداری تهران به محل حادثه غرق شدگی در آب های مخصوص کشاورزی در پاکدشت، جاده جمال آباد اعزام شدند.

وی ادامه داد: در یک آب بند یا سد کوچک که معمولا برای آبیاری زمین های کشاورزی استفاده می گردد، به گفته اهالی و نیرو ها 4 جوان به قصد آب تنی به داخل این آب وارد شده بودند که یک نفر از آب خارج نشده بود و نفر دوم هم به داخل آب رفته بود که هر دو نفر گرفتار شده بودند. یک نفر را همکاران خارج نموده بودند، اما نفر دوم پیدا نشد، لذا برای نجات فرد مذکور از آتش نشانان تهران درخواست یاری شد.

ملکی گفت: نیرو های آتش نشانی نفر دوم را هم که یک جوان 25 ساله و از تبعه کشور افغانستان بود، خارج کردند، اما در معاینات عوامل اورژانس معین شد که این فرد جان خود را از دست داده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اضافه کرد: عملیات آتش نشانی در ساعت 11 ظهر امروز به سرانجام رسید و محل برای آنالیز به عوامل انتظامی تحویل داده شد.

ملکی اعلام کرد: هر ساله تعداد زیادی به این آب های ناشناخته برای شنا و تفریح ورود پیدا می نمایند که جان خود را از دست می دهند و لزوما داشتن مهارت برای شنا نمی تواند از بروز خطرهای این چنینی جلوگیری کند. حتما محصور کردن و نصب تابلو در این اماکن می تواند یاری نماینده باشد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 5 تیر 1400 بروزرسانی: 5 تیر 1400 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1083

به "شنا در آب های مخصوص کشاورزی جان دو جوان را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شنا در آب های مخصوص کشاورزی جان دو جوان را گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید