شارژ اعتبار اضطراری همراه اول و چگونگی فعال کردن آن

به گزارش ساری فان، خبرنگاران | سرویس تکنولوژی - اگر شما از کاربران سیم کارت های اعتباری همراه اول باشید، می دانید که نحوه شارژ همراه اول، روش های مختلفی دارد. اما تصور کنید که شرایط اضطراری پیش آمده و شما دسترسی به فروشگاه و یا حساب بانکی ندارید. یکی از سرویس هایی که به تازگی راه اندازی شده و می تواند در این شرایط به شما یاری کند سرویس شارژ اعتبار اضطراری همراه اول است. با دانستن این روش و فعالسازی این سرویس دیگر نگران از دست دادن اعتبار در شرایط اضطرار نیستید. در این مطلب به آنالیز و آموزش این روش خواهیم پرداخت؛ با ما باشید.

شارژ اعتبار اضطراری همراه اول و چگونگی فعال کردن آن

در صورتی که مطالعه بخش خاصی از این مطلب مد نظر شماست، با انتخاب عناوین ارائه شده در فهرست زیر، به موضوع دلخواه خود برسید.

  • روش فعالسازی سرویس اعتبار اضطراری همراه اول
  • مجموعه سرویس های چتر اضطراری
  • روش فعالسازی سرویس چتر اضطراری

سرویس شارژ اعتبار اضطراری همراه اول

سرویس شارژ اعتبار اضطراری همراه اول به مشترکینی که از سیم کارت های اعتباری استفاده می نمایند یک اعتبار 600 تومانی به عنوان اعتبار اضطراری یک ماهه ارائه می دهد. البته اگر می خواهید از این سرویس بهره مند شوید باید 90 روز از فعالسازی خطی که استفاده می کنید گذشته باشد و همچنین کمتر از 20 تومان هم اعتبار داشته باشید. فرایند کار به این صورت است که از زمانی که این سرویس را فعال می کنید یک ماه فرصت دارید از اعتبار اضطراری استفاده نموده و پس از اینکه سیم کارت خود را شارژ کردید، این اعتبار یعنی مبلغ 600 تومان به علاوه 40 تومان هزینه کارمزد از اعتبارتان کسر می گردد. برای این کار دو روش وجود دارد که در زیر به آن ها اشاره شده است.

روش اول: برای فعالسازی سرویس اعتبار اضطراری می توانید با شماره گیری *1*171# به درگاه شماره 1 متصل شده و 600 تومان اعتبار اضطراری بگیرید.

روش دوم: برای فعالسازی، می توانید از درگاه شماره 10 با شماره گیری *10*251# به مدت یک ماه اعتبار اضطراری داشته باشید.

بیشتر بدانید: اینترنت همراه اول و نکاتی که باید در خصوص آن بدانید

سرویس های چتر اضطراری

همراه اول سرویس دیگری به نام چتر اضطراری را نیز برای مشترکین اعتباری خود قرار داده است. این سرویس در 2 روش درخواست تماس و درخواست شارژ ارائه شده و تفاوتی که با سرویس اعتبار اضطراری دارد این است که در سرویس اعتبار اضطراری، همراه اول به مشترک اعتبار داده اما در سرویس چتر اضطراری مشترک از مشترکین دیگر اعتبار می گیرد.

روش فعالسازی سرویس چتر اضطراری

1- درخواست تماس: شما با ارسال کد *10*161# و اعلام شماره مشترک مورد نظر، از مشترک همراه اول مورد نظر درخواست می کنید که با شما تماس بگیرد. این درخواست از طریق یک پیغام کوتاه به مشترک مورد نظر ارسال می گردد.

2- درخواست شارژ: شما برای تامین اعتبار سیم کارت اعتباری خود می توانید با ارسال کد *10*162# و اعلام شماره مشترک مورد نظر، از مشترکین همراه اول درخواست شارژ کنید؛ مبلغ این شارژ 1000 تومان است. این درخواست از طریق پیغام کوتاه به شماره ای که وارد نموده اید ارسال می گردد. در این صورت پس از ارسال پیغام کوتاه اگر مشترک مورد نظر شما عدد 1 را ارسال کند شارژ تائید و اگر عدد 2 را ارسال کند شارژ رد می گردد.

بیشتر بدانید: نحوه فعالسازی سیم کارت قطع شده همراه اول

سخن آخر

امیدواریم روش های ارائه شده در این مطلب به یاری شما آیند. خوشبختانه این سرویس مانند سرویس خرید شارژ بدون احتیاج به اینترنت، برای مواقع اضطراری طراحی شده تا از آن بهره ببرید. لطفا نظرات خود را در قسمت ارسال نظر با ما در میان بگذارید

منبع: setare.com
انتشار: 23 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1013

به "شارژ اعتبار اضطراری همراه اول و چگونگی فعال کردن آن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شارژ اعتبار اضطراری همراه اول و چگونگی فعال کردن آن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید