زمانبندی اکران فیلم های جشنواره فجر برای اهالی رسانه تعیین شد

به گزارش ساری فان، تهران (پانا) - قرعه کشی جدول سینمای رسانه سی و نهمین دوره از جشنواره فیلم فجر با حضور گروهی از اصحاب رسانه برگزار شد.

زمانبندی اکران فیلم های جشنواره فجر برای اهالی رسانه تعیین شد

در ابتدای این مراسم، محمدرضا مقدسیان گفت: فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و ایام دهه فجر را گرامی می داریم. او با اشاره به تقدیم این دوره جشنواره به مدافعان سلامت از سوی دبیر جشنواره سی و نهم، یاد درگذشتگان سینمای ایران در این سال کرونایی را گرامی داشت...

سیدمحمدمهدی طباطبایی نژاد دبیر جشنواره سی و نهم در این برنامه روی صحنه رفت و در سخنانی کوتاه گفت: خداقوت به همه عزیزانی می گویم که در این سال سخت در دل کار تولید بودند. به صاحبان 57 اثری که به دبیرخانه جشنواره رسید خسته نباشید می گویم. همه آثار شایسته بودند اما در نهایت هیات داوران 16 اثر را برای رقابت در بخش های مخلف سودای سیمرغ برگزید. امیدوارم سال پیش رو برای ایرانیان و همه مردم جهان ایمن و آرام باشد و شور و نشاط به سینما باز گردد و جشنواره فجر رونق دوباره را به سینمای ایران باز گرداند.

قرعه اول را معین احمدیان از روزنامه فرهیختگان بیرون کشید که این قرعه با حضور علی اوجی تهیه کننده فیلم به روزی روزگاری آبادان رسید.

▫️پنج شنبه 16 بهمن: سانس دوم

▫️قرعه دوم را عباس تهرانی از جهان سینما بیرون کشید که این قرعه به گیج گاه رسید. عادل تبریزی (کارگردان) و حنیف سروری (تهیه کننده) فیلم قرعه نمایش را بیرون کشیدند.

▫️شنبه 18 بهمن: سانس دوم

▫️قرعه سوم را علی حدادی اصل از آنا بیرون کشید که این قرعه به مامان رسید. آرش انیسی (کارگردان) قرعه نمایش را بیرون کشید.

▫️جمعه 17 بهمن: سانس اول

▫️قرعه چهارم را زهرا دمزآبادی از صبا بیرون کشید که این قرعه به شیشلیک رسید. ایمان منفرد به کنندگی از این فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید.

▫️دوشنبه 13 بهمن: سانس دوم

▫️قرعه پنجم را منوچهر دین پرست از اطلاعات بیرون کشید که این قرعه به تک تیرانداز رسید. علی غفاری کارگردان فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید.

▫️سه شنبه 14 بهمن: سانس دوم

▫️قرعه ششم را حمید صنیعی منش از تسنیم بیرون کشید که این قرعه به خط فرضی رسید. فرنوش صمدی کارگردان فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید.

▫️شنبه 18 بهمن: سانس اول

▫️قرعه هفتم را هادی فیروزمندی از سوره سینما بیرون کشید که این قرعه به ستاره بازی رسید. هاتف علیمردانی کارگردان فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید.

▫️دوشنبه 13 بهمن: سانس اول

▫️قرعه هشتم را مهرداد عشوندی بیرون کشید که این قرعه به رمانتیسم عماد و طوبا رسید. مهدی صباغ زاده تهیه کننده فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید. عشوندی یاد مهرداد میناوند ملی پوش فقید را گرامی داشت و صباغ زاده در این لحظه از حاضران خواست برای سلامتی علی انصاریان که در این فیلم بازی کرده است، دعا کنند.

▫️یکشنبه 12 بهمن: سانس اول

▫️قرعه نهم را حسین گیتی روزنامه نگار قدیمی بیرون کشید که این قرعه به ابلق رسید. محمدحسین قاسمی تهیه کننده فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید.

▫️سه شنبه 14 بهمن: سانس اول

▫️قرعه دهم را سپیده حیدرآبادی فعال رسانه و روابط عمومی بیرون کشید که این قرعه به زالاوا رسید. روح الله برادری تهیه کننده فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید.

▫️چهارشنبه 15 بهمن: سانس اول

▫️قرعه یازدهم را امیررضا مافی از برنامه نقد سینما بیرون کشید که این قرعه به منصور رسید. جلیل شعبانی تهیه کننده فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید.

▫️جمعه 17 بهمن: سانس دوم

▫️قرعه دوازدهم را سارا مهرابی فرزند زنده یاد مسعود مهرابی صاحب امتیاز ماهنامه سینمایی فیلم بیرون کشید که این قرعه به روشن رسید. روح الله حجازی کارگردان و تهیه کننده و جواد نوروزبیگی قرعه نمایش را بیرون کشیدند.

▫️پنج شنبه 16 بهمن: سانس اول

▫️قرعه سیزدهم را مجتبی فرزانه بیرون کشید که این قرعه به تی تی رسید. آیدا پناهنده کارگردان فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید.

▫️یکشنبه 19 بهمن: سانس دوم

▫️قرعه چهاردهم را تینا میرکریمی از رادیو بیرون کشید که این قرعه به بی همه چیز رسید. جواد نوروزبیگی تهیه کننده فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید.

▫️یکشنبه 12 بهمن: سانس دوم

▫️قرعه پانزدهم را محدثه واعظی پور فعال رسانه بیرون کشید که این قرعه به مصلحت رسید. محمدرضا شفاه تهیه کننده فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید.

▫️چهارشنبه 15 بهمن: سانس دوم

▫️قرعه پایانی را ملیکا نصیری فعال رسانه بیرون کشید که این قرعه به یدو رسید. محمدرضا مصباح تهیه کننده فیلم قرعه نمایش را بیرون کشید.

▫️یکشنبه 19 بهمن: سانس اول

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 868

به "زمانبندی اکران فیلم های جشنواره فجر برای اهالی رسانه تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمانبندی اکران فیلم های جشنواره فجر برای اهالی رسانه تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید