تغییر مهم در سایت فروش ایران خودرو

به گزارش ساری فان، ایران خودرو با هدف رعایت حقوق مشتریان واقعی، افزایش شانس موفقیت و نیز تسهیل فرآیند ثبت نام خودرو، به هر مشتری کد کاربری و رمز عبور اختصاصی می دهد.

تغییر مهم در سایت فروش ایران خودرو

به گزارش ساری فان به نقل از تسنیم، با توجه به اهمیت رعایت حقوق مشتریان، کم کردن ضریب تاثیر اینترنت پرسرعت در فرآیند ثبت نام و نیز شناسایی مشتریان واقعی و نهایی و ایجاد شرایط مطلوب تر برای ثبت نام، گروه صنعتی ایران خودرو به طراحی سیستم ایجاد پروفایل و دریافت کلمه و رمز عبور و اضافه کردن آن به فرآیند ثبت نام اینترنتی اقدام کرد.

با افزوده شدن این مرحله به فرآیند ثبت نام، امکان سوءاستفاده بعضی افراد در به کار بردن مشخصات شخصی و کد ملی دیگران در ثبت نام خودرو محدود و مشتریان واقعی فرصت های بیشتری برای ثبت نام خواهد داشت.

بر مبنای این گزارش، متقاضیان محصولات ایران خودرو از این پس می توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir با دریافت کد کاربری و رمز عبور اختصاصی نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نمایند. کد کاربری برای مراجعات بعدی مشتریان نیز فعال و معتبر خواهد بود.

یادآوری می گردد، از این پس ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو و ثبت نام خودرو مستلزم تعریف کد کاربری و رمز عبور است.

فرآیند دریافت کلمه و رمز عبور در حال حاضر در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو فعال است و مشتریان می توانند با ورود به سایت فوق، مراحل ثبت نام را انجام دهند.

  • شرایط جدید تبدیل محصولات ایران خودرو اعلام شد
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 99

به "تغییر مهم در سایت فروش ایران خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر مهم در سایت فروش ایران خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید