بازار تهران در دسته مشاغل سرپوشیده و تعطیل است، اجرای طرح ترافیک به قوت خود باقی است

به گزارش ساری فان، دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا با اشاره به اینکه بازار تهران در دسته مشاغل سرپوشیده و گروه 2 قلمداد می گردد، گفت: در شهرهای قرمز مشاغل گروه های 2،3 و4 در طرح جدید تعطیل خواهند بود.

بازار تهران در دسته مشاغل سرپوشیده و تعطیل است، اجرای طرح ترافیک به قوت خود باقی است

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

حسین قاسمی در گفت وگو با خبرنگاران، در تشریح فعالیت بازار تهران در طرح جدید و محدودیت های اعمال شده، گفت: تمهیدات در نظر گرفته شده درباره فعالیت بازارها در محدودیت های جدید با توجه به سرپوشیده و سرباز بودن آن با یکدیگر متفاوت هستند، به طوریکه بازار تهران در دسته مشاغل سرپوشیده و در گروه 2 قلمداد می گردد. لذا در مشاغلی که نباید فعالیت نمایند دیده شده است.

وی درباره تغییر در اجرای طرح ترافیک در تهران با اجرای طرح جدید محدودیت ها از شنبه گفت: طرح ترافیک تهران با اجرای طرح جدید از روز (شنبه) یکم آذرماه به قوت خود باقی است و اجرا خواهد شد.

ضرورت اعلام پلاک خودروی افراد مجاز تردد در شب به پلیس توسط کارفرما

تایید تردد افراد شاغل در شب با فرمانداری است

سازو کار تردد افراد شاغل در مشاغل ضروری در دست طراحی است

دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا در پاسخ به سوالی درباره نحوه تردد خودروی افرادی که ضرورت رفت و آمد در شیفت دوم کاری یعنی از ساعت 21 تا 4 صبح را دارند نیز گفت: این افراد باید به وسیله کارفرما پلاک خودروی خود را به پلیس اعلام نمایند. اما درحال حاضر سازوکار این موضوع در دست طراحی است. در مصوبه ستادملی مدیریت کرونا عنوان شده که افرادی که در مشاغل ضروری فعالیت می نمایند و ضرورت تردد در ساعت 21 تا 4 صبح را دارند باید تایید فرمانداری داشته باشند.

وی ادامه داد: در حال احصا هستیم که چه دستگاههایی و چه تعداد خودرو در این بخش جای میگیرد که اعلام کنیم با ارائه کارت شناسایی و یا اگر جریمه شدند راهکاری برای برطرف جریمه ها فراهم کنیم چون هنوز طرح اجرا نشده باید طراحی مناسب انجام دهیم و ممکن است مدل های دیگری پیاده گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 734

به "بازار تهران در دسته مشاغل سرپوشیده و تعطیل است، اجرای طرح ترافیک به قوت خود باقی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار تهران در دسته مشاغل سرپوشیده و تعطیل است، اجرای طرح ترافیک به قوت خود باقی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید