شروع توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد از امروز

به گزارش ساری فان، داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور کارشناسی ارشد می توانند از امروز دوشنبه 13 مرداد 99 پرینت کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

شروع توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد از امروز

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، کارت شرکت در آ زمون داوطلبان کارشناسی ارشد از امروز دوشنبه 13 مرداد 99 برای مشاهده و پرینت روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نهاده شد.

این آزمون در نوبت صبح روزهای پنجشنبه مورخ 16 مرداد ماه، آدینه مورخ 17 مرداد ماه و شنبه 18 مرداد ماه سال 1399 و براساس اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی مربوط برگزار خواهد شد. داوطلبان متقاضی هر یک از کدرشته های امتحانی لازم است به نشانی مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون مراجعه نمایند.

داوطلبان ضروری است براساس مشخصات شناسنامه ای (نام ، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد) و مشخصات ثبت نامی (شماره پرونده و کد رهگیری) نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. لذا داوطلبان باید شخصاً برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.

آن دسته از داوطلبانی که علاوه بر کدرشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در رشته امتحانی دوم (رشته شناور) نیز بوده اند، باید کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خود را نیز از درگاه این سازمان پرینت و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت مراجعه نمایند.

آزمون کدرشته های امتحانی 1128 (آموزش زبان ژاپنی)، 1129 (زبان و ادبیات اردو)، 1287 (مهندسی طراحی محیط زیست)، 1356 (نمایش عروسکی) و 1360(مجموعه موسیقی ) منحصراً در شهرستان تهران برگزار خواهد شد؛ لذا داوطلبان هریک از کد رشته های امتحانی مذکور ضرورت دارد براساس آدرس و تاریخ مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون به حوزه امتحانی مربوط در شهرستان تهران مراجعه نمایند.

داوطلبان شرکت نماینده چنانچه متقاضی اعمال بند مربوط به گزینش در رشته های دانشگاه پیغام نور و موسسات غیرانتفاعی هستند ضروری است در زمان تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی در این خصوص طبق اعلام این سازمان اقدام نمایند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 3 مهر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 555

به "شروع توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید