آخرین شرایط کارگردان سینمای ایران پس از خونریزی مغزی

به گزارش ساری فان، صفیه اصلانی همسر اصغر یوسفی نژاد کارگردان سینمای ایران به تشریح آخرین شرایط درمانی او پرداخت.

آخرین شرایط کارگردان سینمای ایران پس از خونریزی مغزی

به گزارش خبرنگاران، صفیه اصلانی همسر اصغر یوسفی نژاد کارگردان سینمای ایران که از روز شنبه همین هفته به علت خون ریزی مغزی در بیمارستان بستری شده است، درباره آخرین شرایط درمانی این کارگردان توضیح داد: قرار است از امروز مقدار داروهای بی هوشی را کاهش دهند تا بتوانند درجه هوشیاری شان را بسنجند. هنوز به صورت دقیق مشخص نیست چه شرایطی خواهند داشت.

وی تأکید کرد: برخلاف آنچه در ابتدا به نظر می رسید، براساس بررسی های صورت گرفته، این اتفاق ناشی از فشار خون بالا هم نبوده و علت اصلی این اتفاق هنوز مشخص نیست. حتی متخصص قلب هم برای معاینه آمد و اعلام کردند علت این اتفاق عارضه قلبی هم نبوده است.

  • آخرین شرایط کارگردان سینما از زبان همسرش: باید صبر کرد
  • اصغر یوسفی نژاد دچار خونریزی مغزی شد | دعا کنید ...

اصلانی ادامه داد: آقای یوسفی نژاد از هر نظر سلامتی کامل داشتند. در حال حاضر هم تیم پزشکی از نتیجه عمل راضی هستند و برای بهبودی کامل شان فقط امیدمان به خداست.

وی درباره شرایط هوشیاری این کارگردان هم توضیح داد: بعد از عمل جراحی شرایط ایشان به گونه ای است که مدام باید داروی بی هوشی تزریق کنند. امروز قرار است در مقطعی کوتاه دز تزریق این دارو را کاهش بدهند تا درصد هوشیاری قابل سنجش باشد.

همسر این کارگردان درباره نظر پزشکان درباره بهبودی و زمان ترخیص هم گفت: عین جمله دکتر این است که این یک مارتن است که زمان نهایی اش مشخص نیست. از ما خواسته اند برای هر شرایطی آماده باشیم. هم احتمال زمان کوتاه درمان وجود دارد و هم احتمال زمان طولانی. امکان دارد درمان کامل از چند روز تا چند ماه طول بکشد. به همین دلیل هیچ زمان قطعی ای به ما اعلام نکرده اند. البته دیروز عکس العمل هایی به معاینه دکتر نشان می دادند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 شهریور 1401 بروزرسانی: 20 شهریور 1401 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1543

به "آخرین شرایط کارگردان سینمای ایران پس از خونریزی مغزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط کارگردان سینمای ایران پس از خونریزی مغزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید