یورو 2020، مصاف ایتالیا و اتریش به وقت های اضافه کشید

به گزارش ساری فان، در دومین بازی از مرحله یک هشتم نهایی رقابت های یورو 2020 تیم های ملی ایتالیا و اتریش در انتها 90 دقیقه از پس یکدیگر برنیامدند.

یورو 2020، مصاف ایتالیا و اتریش به وقت های اضافه کشید

با ما همراه باشید و با تور ارزان ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران، در آخرین بازی از شب نخست از مرحله یک هشتم نهایی رقابت های یورو 2020 که شنبه شب از ساعت 23:30 به وقت تهران در استادیوم ومبلی لندن برگزار گردید، تیم های ملی ایتالیا و اتریش به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی بدون گل در وقت های معمول انتها یافت.

در این بازی که دو نیمه متفاوت داشت، ایتالیایی ها در نیمه نخست تیم کاملاً برتر میدان بودند که از هر نظر بر همسایه شمالی خود مسلط بودند و موقعیت های به مراتب خطرناک تری داشتند و حتی تیر دروازه حریف را به لرزه درآوردند، هر چند در نهایت دفاع مستحکم اتریش جواب داد و این تیم دروازه اش را بسته نگه داشت.

در نیمه دوم اما جریان بازی به سودی اتریشی ها تغییر کرد و این مردان فرانکو فودا بودند که به شدت آتزوری را به دردسر انداختند و حتی یک بار هم از طریق مارکو آرناتوویچ توپ را وارد دروازه حریف کردند که البته این گل با تشخیص یاری داور ویدئویی (VAR) مردود اعلام شد تا روبرتو مانچینی و شاگردانش نفس راحتی بکشند.

پس از این اتفاق ایتالیایی همچنان اسیر حملات اتریش بودند و چندین دقیقه طول کشید که آنها دوباره بازی را به تعادل رساندند و دوباره اتریش را تحت فشار قرار دادند.

تعویض هایی که روبرتو مانچینی در دقایق انتهای بازی انجام داد و بیرون آمدن بازیکنانی که خسته به نظر می رسیدند و موقعیت هایی را به هدر دادند، فرایند بازی را به سود آتزوری تغییر داد و این تیم در واپسین دقایق موقعیت های خوبی برای گلزنی روی دروازه حریف ایجاد کرد که آنها هم یکی پس از دیگر با کم دقتی در پاس های آخر یا ضربات نهایی بی انتها بود.

به این ترتیب بازی، همانند نیمه نخست بازی بدون گل به انتها رسید تا کار به وقت های اضافه کشیده گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 مرداد 1400 بروزرسانی: 14 مرداد 1400 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1156

به "یورو 2020، مصاف ایتالیا و اتریش به وقت های اضافه کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یورو 2020، مصاف ایتالیا و اتریش به وقت های اضافه کشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید