نشست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار گردید، برگزاری مزایده برای انتخاب کارگزار در روزهای آینده

به گزارش ساری فان، اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفتند مزایده برای انتخاب کارگزار نو باشگاه، طی روزهای آینده برگزار گردد.

نشست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار گردید، برگزاری مزایده برای انتخاب کارگزار در روزهای آینده

به گزارش خبرنگاران و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، با مصوبه امروز (سه شنبه) هیئت مدیره باشگاه، مزایده برای انتخاب کارگزار نو در روزهای آینده برگزار خواهد شد.

با توجه به استعفای جعفر سمیعی، هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز با حضور هر چهار عضو و به ریاست سیدمجید صدری که همزمان سرپرستی باشگاه را هم بر عهده گرفته است، تشکیل جلسه داد که این نشست نزدیک به سه ساعت به طول انجامید.

آنالیز شرایط باشگاه، بحث در ارتباط با مسائل اقتصادی باشگاه، تعهدات بین المللی، بازی پیش رو در لیگ قهرمانان آسیا، شرایط سفر و اقامت تیم در عربستان، از موضوعات مطروحه در این نشست بود. از مهمترین موارد و مصوبات جلسه امروز هم باید به مسائل مربوط به برگزاری مزایده برای معین حامی اقتصادی و کارگزار اشاره نمود.

هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس پس از آنالیز اسناد ارائه شده و با در نظر گرفتن کلیه شرایط، اختیار برگزاری مزایده را به سرپرست باشگاه داد و قرار بر این است که مزایده، ظرف روزهای آینده و پس از اطلاع رسانی گسترده ای که صورت می گیرد، برگزار گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 1229

به "نشست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار گردید، برگزاری مزایده برای انتخاب کارگزار در روزهای آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار گردید، برگزاری مزایده برای انتخاب کارگزار در روزهای آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید