مردم نگران نباشند؛ اطلاعیه ستاد بسته حمایتی معیشتی

به گزارش ساری فان، خبرنگاران: بدنبال ایجاد اختلال در سایت بسته معیشتی از صبح امروز، ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی دولت با صدور اطلاعیه ای جدید تاکید نمود: با توجه به بعضی اختلالات، امکان دسترسی به کد دستوری #6369* و سامانه hemayat تا 20 آذر وجود دارد لذا متقاضیان نگرانی از این بابت نداشته باشند چرا که به تمامی درخواست ها رسیدگی می گردد.

مردم نگران نباشند؛ اطلاعیه ستاد بسته حمایتی معیشتی

به گزارش خبرنگاران، در اطلاعیه شماره (7) ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی دولت مستقر در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمده است: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ابتدای رسیدگی به درخواست افرادی که خود را محق دریافت بسته حمایت معیشتی دولت می دانند ولی در مرحله اول شامل این طرح نشده اند بسترهای مناسب را آماده نموده است و از سوم آذر رسیدگی به درخواستها با جدیت پیگیری شده است.

در ادامه این اطلاعیه بیان شده است: به دنبال بروز بعضی از اختلالات در اپراتور همراه اول، از ابتدای این فرایند مشکلاتی پیش آمده که متاسفانه بخشی از آن همچنان وجود دارد با این حال جای هیچ نگرانی وجود ندارد و در صورتی که مراجعه سرپرستان خانوار با مشکل روبرو شد، ضمن صبوری این اطمینان وجود دارد که به تمامی درخواست ها رسیدگی خواهد شد. همچنین با توجه به بعضی اختلالات امکان دسترسی به کد دستوری #6369* و سامانه hemayat تا 20 آذر وجود دارد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: sari-fun.ir شناسه مطلب: 17

به "مردم نگران نباشند؛ اطلاعیه ستاد بسته حمایتی معیشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم نگران نباشند؛ اطلاعیه ستاد بسته حمایتی معیشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید